Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ember (nemtől függetlenül! ), aki nem vágyik szerelemre, párkapcsolatra, mert hülyeségnek tartja ezt a dolgot?

Figyelt kérdés
Ismerek egy lányt,aki azt mondja,hogy semmi pénzért nem jönne össze senkivel!Ilyen létezhet szerintetek?
2011. jan. 13. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2011. jan. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Létezhet. Lehet h még ne érett erre a dologra, vagy csak szimplán más dolgok töltik be most az idejét vagy azis lehet h csak ezt mondja, de nem így gondolja.
2011. jan. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
lehet csalódott, vagy fél hogy fájdalamt okoznak neki, így amig nem érzi, addig nem is hiányzik
2011. jan. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, jelen! :) Pedig nekem van barátom 4 éve, de nagyon döcög a dolog, mert teljesen alkalmatlan vagyok a párkapcsolatra és a szerelemre is. Szeretem persze, de nem tudok alárendelni dolgokat egy kapcsolatnak, és sokszor nyűglődésnek élem meg az ezzel járó dolgokat, egyszerűen nem vagyok jó partner, mert nekem nem fontos ez. Úgyhogy meg is fogadtam, ha egyszer szakítunk, nekem nem kell másik kapcsolat.
2011. jan. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én lehet vágynék rá, de képtelen vagyok rá és nem akarok. Egyszerűen nem tudok megbízni olyan szinten senkiben, csalódni meg már többet nincs kedvem.
2011. jan. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

érzelgősök vagytok Kedves Emberek.

és persze hogy lehet. a szerelem is csak egy ösztön, csak ez emberi.. a faj fennmaradását szolgálja. Ennyi.

Van hogy valaki nem követi, akár tudatosan.. vagy pszichopata és alapból nincsenek érzései :)

20F

2011. febr. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én
2011. febr. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
most más fontosabb.
2011. febr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hát ismerek olyat aki a pénzt szereti..:)

Gondolom az ide tartozik.

2011. febr. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ahogy vannak heteroszexuális emberek, meg homoszexuális emberek, úgy vannak aszexuális (vagy asszexuális, nem tudom hogy írják) emberek, akik nem akarnak semmit. Simán van. Csak én nem tudom élképzelni.
2011. febr. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!