Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vele? Lehet hülyeség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele? Lehet hülyeségnek hangzik, de nagyon megijesztett! . Bővebben lent!

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, most leszek ötödikes, jövőre végzek. Tavaly év elején összejöttem egy fiúval, aki felettem egyel járt. Én első osztálytól szerelmes voltam belé, csak nem nagyon jutottam el addig, hogy kezdeményezzek. Aztán végül tavaly számomra megtörtént a csoda. Ő ugye idén ballagott,de marad még plusz két évet, szóval az idei évet is velem kezdi.Elég sok mindenkihez van, vagy volt közöm a suliból. Mivel az iskola 80 százaléka fiú, mert csak 2 női szakma van, túlnyomórészt fiú barátaim vannak onnan. Valahogy a kapcsolat előtt mindig próbáltam közeledni a barátomhoz. Nagyon sok haverjával lettem jóba, csak hogy kicsit többet tudjak meg róla. És az egyik haverja fülig belémzúgott, és folyamatosan mondta, hogy találkozzak vele személyesen. Amikor meg ő is megtudta, hogy összejöttünk, iskolát váltott. Engem annyira nem érdekelt, inkább zavart, hogy folyamatosan nyaggatott úgymond a szerelmével, és nem értette meg, hogy nekem a haverja kell. Mióta elment ő meg a barátom még csak köszönő viszonyban sem vannak, pedig egy faluban laknak. A barátomat nem érdekelte, hogy milyen kicsinyes volt, mióta elment minden szép és jó volt. Néha ugyan a faluban összefutottunk, olyankor kedves szavakkal illetett, leginkább engem,de elment a fülem mellett. Most meg írt egy levelet myvipen, hogy az idei évet már újra a régi iskolájában kezdi(nálunk) és hogy mire elérkezik a tanév, és mi még mindig együtt leszünk, akkor valami olyat fog tenni(már nem velem)ami nekem nagyon nagyon fájni fog, hasonlóan, mint amit én csináltam vele. A barátomnak ezt nem mondtam el, viszont valójában nem ez volt az első, hogy úgymond megfenyegetett, de eddig csak mosolyogni tudtam rajta. Viszont most ezen beparáztam, mert mi van ha tényleg tesz valamit, mondjuk a barátommal, vagy számomra más fontos emberrel, jobb esetben csak ember ellen...Nem tudom mit tegyek, de a barátomat iszonyatosan szeretem! Mit tennétek a helyemben? Előre is köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 18. 15:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Üzenet másolás, rendőrségre elküldés. Érzelmi és másfajta zsarolásnak nem szabad engedni, mert ha egyszer engedsz másodszor is fogsz és sose lesz vége.
2010. aug. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
20%

nem vagyok hajlandó elolvasni

DE: ha valami semmilyen dolog miatt akarsz szakítani akkor nemértelek

ha meg nyomós okod van rá akkor az a te döntésed és nem a miénkké igaz ez az oldal erre van, de legyen már saját belátásod

2010. aug. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Csak tanácsot várok...

Érdekelne más mit tenne a helyemben..

2010. aug. 18. 15:28
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is jelentsd fel, már nagykorúak vagytok, elég szépen elő lehet állítani.


Ráadásul ha már több ilyet is írt zaklatással is próbálkozhatsz.

2010. aug. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%

Készítsd fel a barátodat, hogyha szájba vágják évnyitón, akkor az a haverja lesz! Jobb ha tudja mire számítson, mert az ilyen bosszúálló kis genyók nem válogatnak az eszközökben. Javaslom, a barátod ne tusoljon testnevelés óra után, ha ő is a zuhanyzóban van. Lehet, hogy lefogják és megb@sszák.


Mindenképp készülnie kell a konfrontációra.

n vinum pacem para bellum

2010. aug. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Mondd el a barátodnak. Mutasd meg neki a levelet és beszéljétek meg hármasban, hogy mégis mit akar, mire számít.
2010. aug. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 nielindi ***** válasza:
100%
mondd el a barátodnak, mutasd meg neki a levelet. nehogy szakits vele ilyen dolog miatt!!!
2010. aug. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
szerintem is jelentsd fel, más a rendőrségen kivűl nem tud segiteni! de az is lehet, hogy csak mérgében irta hogy tenne fog valami rosszat, nem hinném hogy lenne bátorsága bármit is megtenni! lehet hogy csak megverni szeretné a barátodat, ha egyedül indul verekedni akkor merész, ha pedig bandástul akkor szánalmas!!!!!!
2010. aug. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
De ha ez miatt történne valami, amit mondott, örökre magamat okolnám minden miatt...A gyerekkel lehetetlen beszélni, én kismilliószor mondtam neki hogy semmi esélye nincsen nálam, elég kultúráltan, nem akartam annyira vérig sérteni, és mégis, nem nyuszik le...Ha a barátomnak elmondanám, akkor is kitörne a botrány, mivel elég heves vérmérsékletű..anyámnak mondtam el, azt mondta beszéljek mégegyszer a haverjával, de ha nem sikerül semmire se jutnunk, akkor mondjam el a barátomnak...
2010. aug. 18. 15:35
 10/19 anonim ***** válasza:
tenni*
2010. aug. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!