Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Más is van így? Ti mit csináln...

Más is van így? Ti mit csinálnátok a helyembe?

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok, a legjobb barátaim nem keresnek, és ha én keresem őket, mindig kifogásuk van, és nem érnek rá, a többi barátommal se nagyon tudok kimenni. Elakarok menni bulizni is, de egyáltalán nincs kivel, és sok jó bulit kihagyok, mert nem tudok kivel elmenni, egyedül meg nem megyek. Csajom sincs, és így valószínű, hogy nem is lesz egy jó darabig, adnátok pár tanácsot ? 18/F

2012. aug. 18. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Mivel nem ismerlek, nem tudom megmondani, miért hagynak ott, min kéne változtatni. De ha nincs egy barátod se, a régi haverjaid pedig mindig leráznak valami kifogással, akkor új emberekkel próbálj ismerkedni.
2012. aug. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy kicsit megváltoztam, és néha kicsit hülye vagyok, ami más haverjaimnak fel se tűnik, egyszerűen nem fogadnak el ilyennek.. Változtatnék rajta, de ha vissza se írnak elég nehéz..
2012. aug. 18. 15:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan ez vagyok, csak nincsen olyan húde sok barátom és én lány vagyok, ha ez vigasztal.. (:
2012. aug. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nekem van összesen 7 barátom, 3 b*szik rám, 2-nek elég sok dolga van, amit megértek, 1el kitudok gyakran menni, de bulizni nem, 1et meg kb esélytelen néha elérni, és ritkán jön el velem bulizni. Pedig annyira rámférne már egy jó bulizás, de így esélytelen:/
2012. aug. 18. 15:43
 5/8 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2012. aug. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Heves megye
2012. aug. 19. 19:36
 7/8 Aniko 99 válasza:
Tetszik,hogy ezt a kellemetlen kerdest ilyen komolyan kezeled. En is voltam ilyen helyzetben, aztan neha elmult, neha visszatert. Azt gondolom, hogy az igazi baratsag ritka ajandek.
2012. aug. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már nem tudom ki igaz barát.. Akikre azt hittem, hogy azok mind ellöktek maguktól.
2012. aug. 22. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!