Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Picit rosszul érzem magam...

Picit rosszul érzem magam ettől, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Koromat nem mondom, annyi, hogy felsős vagyok.Még egy fiúnak se tetszettem, és nem volt belém egy fiú se szerelmes.Picit nagy a fejem, ez miatt nincs önbizalmam, az arcom nem ronda, nincs pattanásom, átlagos alakom van, picit husis, de nem annyira.Zavar, hogy a barátnőm harmadikosan pasizott, én meg meg maradok csúnyácska szemüveges lánynak.:( Szeretnék csinosabb, magabiztosabb lenni, és nem szeretném, hogy a fiúk "nagyfejű pápaszemes" - nek nézzenek.Mi a véleményetek? Szeretném, ha már 1-2 év múlva lenne fiúm.:))
2012. aug. 18. 21:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

Egyrészt még nagyon fiatal vagy ehhez az egész pasizás-dologhoz,másrészt meg ha csinosabb és magabiztosabb akarsz lenni,először is ahhoz az kell,hogy szeresd magad! Ez a legnehezebb,de ha saját magad nem szereted,akkor más sem fog. Miért lenne nagy a fejed? Ez biztos butaság!

A pasiknak bejönnek a husis csajok egyébként,és a szemüveg is szexi. Ha úgy érzed,mégsem jó így,kezdj el táncolni,sportolni,bármi,amihez kedved van,és megmozgat,ezzel is formálod magad,de mivel írtad,hogy felsős vagy,még fejlődsz és úgyis formálódik a tested.

1-2 év múlva pedig,ha már most elkezded elfogadni magad olyannak,amilyen vagy,és elkezded építeni magad azzal,hogy pl. tanulsz sokat, vagy elérsz olyan dolgokat,amiket ki tudsz tűzni magad elé (márpedig a kérdésedből ítélve a korodhoz képest meglepően normális és értelmes lánykának tűnsz,gratulálok! :) ), akkor olyan magabiztos csaj leszel,hogy a középiskola első évében már a fél évfolyam a Te kegyeidet lesi majd! :D

Sok sikert és minden jót Neked! :)

25/L

2012. aug. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
76%
Ez nem megy olyan egyszerűen,ez nagy közhely de az ídő mindent megold! Nekem sem volt pasim általánosban,talán az első is csak úgy 15 évesen volt az is max. 2hétig.Ne csüggedj az élet ilyen!Engem is mindig cseszegettek valamiért nem voltak szépek a ruháim kicsit husisabb voltam,nagy kapafogak :-)Aztán mikor bekerültem gimibe kikupálódtam,elmentem kozmetikushoz,csináltattam egy jó frizut....a gimibe tisztalappal kezdhetsz.Én is így voltam mára pedig van egy helyes férjem (akivel a gimis évek alatt ismerkedtem meg)Az akkori osztálytársak meg egyedül tengetik a minden napjaikat!
2012. aug. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

attól nem leszel nagyobb ha fiúzol, csak kiégsz és 18 éves korodra 30-as macának fognak nézni


mi az hogy nagy a fejed? :) biztos nem az csak még kamasz vagy :)

2012. aug. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Jajj, nagyon kedves vagy! :) Arra gondoltam, hogy futni fogok, és szép, telt, de nem kövér alakot szeretnék.Amúgy a fejem egy árnyalatnyival nagyobb, mint a többieké, de most, hogy belegondolok, nem érdekel.:) Köszi, hogy értelmesnek találsz a koromhoz képest, jólesett.:) És még az is eléggé lehangolt, hogy akivel a barátnőm járt, az az én nagy szerelmem volt.:( Aki már elment nyolcosztályosba.Én is abba a suliba szeretnék járni, mert nem adom fel a reményt, bízok benne, hogy belémszeret.=) A szemüveg meg...nem utálom, de valaki szerint szebb vagyok nélküle, valaki szerint meg marha jól áll.Tényleg köszi a válaszod!
2012. aug. 18. 22:00
 5/16 A kérdező kommentje:
A többieknek is.Nem menő akarok lenni a fiúzással, főleg, hogy én minden vagyok, csak nem menő.Csak ilyenkor már mindenki szerelmes, meg ilyesmi...
2012. aug. 18. 22:01
 6/16 anonim ***** válasza:
78%

én 17 és fél éves vagyok; az első barátommal a 17. szülinapom előtt 2 hónappal jöttem össze, és azóta is vele vagyok. Soha nem késő. (: én is azt hittem, hogy sosem lesz barátom, most pedig pár nap múlva leszünk nyolc hónaposak. Türelem! (:

nekem is voltak magammal problémáim, a kinézetemmel, és ezeket pont a barátom feledtette el velem, mert neki így nézek ki jól, és szerinte én vagyok a legszebb a világon! Hidd el, egy fiú csak Téged fog a legszebbnek látni! (:

2012. aug. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Ja, és a te korodban a legtöbben nem szerelmesek, csak menőségből összejönnek valakivel, hogy aztán pár hét múlva szakítasanak. Bár nem mindenki, de a legtöbben.. Így hát ne aggódj, nem vagy semmiről sem elkésve!! (: (előző voltam)
2012. aug. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, tényleg! =)


Azt hittem jönnek a leoltások.


Amúgy az, hogy menőségből fiúznak, az nekem kicsit furcsa...Én ilyet nem tennék, vagy nem is tudom...Ha járnék egy fiúval, akkor nyilván szerelemből tenném, nem menőségből.Bár ki hogy látja.Facebookról meg az én álom pasim (lehet, hogy nyálasnak tűnik így, de tényleg szerelmes vagyok belé, első osztály óta szeretem) valószínűleg törölte magát, mert nem találtam meg.=( Amúgy jól estek a nem cseszegető válaszok, a megértő szavak, meg minden.Középiskolára meg remélem megszépülök.:)

2012. aug. 18. 22:26
 9/16 anonim ***** válasza:
78%

Igen, elég furcsa ez a menőzés.. dehát a mai fiatalok nagy része ilyen, és örülj neki, hogy te nem közéjük tartozol! Nem te csinálod rosszul szerintem, hanem ők, és tényleg érettebb vagy, mint a korodbeliek. És egészen biztos vagyok abban, hogy nem vagy csúnya, csak kevés önbizalmad van. (:

Sok sikert neked a középiskolához! (:

(17/L voltam)

2012. aug. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszi 17/L! :)


Most már próbálom elfogadni magam.:)

2012. aug. 18. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!