Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Picit rosszul érzem magam...

Picit rosszul érzem magam ettől, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Koromat nem mondom, annyi, hogy felsős vagyok.Még egy fiúnak se tetszettem, és nem volt belém egy fiú se szerelmes.Picit nagy a fejem, ez miatt nincs önbizalmam, az arcom nem ronda, nincs pattanásom, átlagos alakom van, picit husis, de nem annyira.Zavar, hogy a barátnőm harmadikosan pasizott, én meg meg maradok csúnyácska szemüveges lánynak.:( Szeretnék csinosabb, magabiztosabb lenni, és nem szeretném, hogy a fiúk "nagyfejű pápaszemes" - nek nézzenek.Mi a véleményetek? Szeretném, ha már 1-2 év múlva lenne fiúm.:))
2012. aug. 18. 21:45
1 2
 11/16 anonim válasza:
100%

Vannak nagyon csinos szemüveg keretek,szerintem menj el nézz szét mi áll jól neked.:) Vidd egy őszinte barátnődet is hogy megmondja.Vagy kontaklencse.

öltözködésben is változtathatsz ha nem tetszik,nem emeli ki az alakodat,ott ahol ki kell.Szoknya stb.

A haj is nagyon sokat tud dobni a kinézeten ám.Ha nagyobbnak látod egy kicsit a fejedet akkor olyan frizkót nézz ami kisebbíti.Pl a göndör akkor nem jó.De még ugyis fogsz változni ahogy felnősz.Kialakul a saját stílusod meg ilyenek.És sokat kell mosolyogni az is megszépíti az embert.

2012. aug. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A külsőd miatt ne aggódj, egyrészt alakul majd, másrészt úgyse az a legfontosabb.

A fiúkkal kapcsolatban pedig tényleg nem maradtál le semmiről! Jön az magától, ha jönnie kell.

2012. aug. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 tüptürüptürüpp válasza:

Elősször is ne érezd magad rosszul!:)

A korodat illetően nem egészen mindegy, hogy 10 vagy 14 éves vagy, de ha nem szeretnéd, ne mondd el. Azt nem tudhatod, hogy nem tetszettél-e még senkinek, lehet, hogy csak nem mondják, mert félős nyuszik! Neked volt már olyan aki nagyon bejött? Próbáld magad elfogadni és akkor ha már nagyobb lesz az önbizalmad, a kisugárzásod is jobb lesz. A fejméreteden egyébként sem tudsz változtatni. Mosolyogj sokat! Ha szeretnél szerintem egy kis(!) szájfényt és szempillaspirált is használhatsz. Az alakodra sportolj, de ne muszájból, hanem keress egy olyan sportot ami érdekel. Pl. hiába mondom, hogy menj lovagolni + aerobikozni, ha te azt nem szereted. Az nem normális, hogy a barátnőd harmadikosan pasizott, gondolj bele mit fog csinálni 15-16 évesen, hogyha már 9 évesen "pasizott". Ebben a korban még rengeteget változol, ne izgulj. Legyél ápolt, ne hanyagold el magad. Biztos vagyok benne, hogy szép vagy! Ha a szemüveg zavar, térj át kontaktlencsére, már van 3 hónapos is, bár én azt ajánlom, amit naponta cserélni kell..drágább, de kisebb a ferőzésveszély meg ilyenek. Milyen a stílusod? Mire értetted, hogy cinosabb szeretnél lenni? Szerintem ebben a korban suliba nem kell kiöltözni elég egy normális, akár divatos farmer, meg egy normális póló és kész. A fiúkkal nem kell foglalkozni, hiszen ők ilyenkor mindent mondanak a lányokra, most próbálgatják a szárnyaikat, hogy mit-hogy kell csinálni, szóval rájuk ne is figyelj!;-d A pasizást ne erőltesd, hidd el, hogy majd egyszer lesz olyan az életedben aki nagyon szeret/te is viszontszereted, de ezt nem lehet így előrre megmondani..!

15/L (Ha gondolod írj privit és bezsélgethetünk erről, szívesen segítek bármiben):d

2012. aug. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Szeretek csőfarmert, színes, divatos pólókat hordani, ma már megtetszett a szoknya, a cicanaci, meg ilyesmi.Amúgy annyit elmondok, hogy hatodik és nyolcadik osztály között vagyok.A barátnőm gyönyörű, aranyos, kedves lány, nem csoda, ha az összes fiú a lábai előtt hever.A szemüvegem szép, azzal nincs bajom, csak jobban érzem magam nélküle.Az zavar az arcomon, hogy a nap végére karikás lesz a szemem...Hogyha sokat alszok, akkor nem látszódik, de hiába, ha délután már olyan.:/ :( A kissé nagy fejem már annyira nem érdekes, mert már nem nő sokáig a fejkörfogat.Sajnos sok fiúnak nem jön be, ha egy lány inkább olvasni szeret, mint sportolni, mert az ilyet strébernek, sznobnak tartják...Nem utálok sportolni, csak az nem az én világom, a könyvek jobban lekötnek.:) Sminkelni nem tudok, de nem akarok suliban, mert akkor rib@ncnak fognak nézni, ugyanis nálunk csak a nyolcadikosok sminkelnek.Megpróbálok magabiztosabb, vidámabb lenni mindenkivel, nem fogok már ezen aggódni...Köszönöm mindenki válaszát! =)
2012. aug. 19. 10:04
 15/16 anonim válasza:
Hát igen :) Én is csak az előttem szólókhoz csatlakozom !! Nekem szinte ugyan ilyen volt a problémám csak sokkal rosszabb ! ( ''husibb"" volt a testem így az osztálytársaim általánosba úgy csúfoltak, hogy ''bölömbika, bikucí'' ! Teljesen szétestem, a tanulásra sem tudta odafigyelni(pedig mindig kitűnő voltam) majd a barátnőm egy kiadós ''fejmosás" után rábeszélt arra, hogy bírjam ki gimiig. Így is lett ! Már a gimi második évét járom és van barátom :) Elkezdtem futni járni a nyáron és, hogy őszinte legyek elégedett vagyok magammal pedig semmi "menő'' kinézetem nincs! :) ) Tehát fel a fejjel ! Csak azt tudom mondani, hogy 1-2 év múlva rád talál a szerelem :)
2013. ápr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagytok, köszi.:) csak még nehéz elképzelni, hogy lesz majd egy fiú, aki pont engem fog szeretni.xd
2013. ápr. 29. 16:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!