Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit gondoltok erről? Annyira...

Mit gondoltok erről? Annyira rosszul esik!

Figyelt kérdés

Összejöttem nemrég egy pasival (kb. kemény 1 hete). Előtte párszor randiztunk, mire megtörtént a híres csók. Igen ám, csak észrevettem valamit. Elég távolságtartó. Egy héten egyszer-kétszer találkozunk, a munkájából kifolyólag, ami még oké, de egyszerüen nem érzem azt hogy annyira nagyon érdekelném. Itt volt nálunk tegnap, (elősször) elvoltunk egy ideig, csókolóztunk, aztán elkezdte nézni a tévét. Ha bújnék hozzá, vagy megölelném furcsán veszi és szinte elutasít. Azt mondja ő nem ilyen "bújós." Na szerintem ilyen a világon nincs. Ha nekem tetszik egy pasi és még főleg(!) az elején vagyunk, akkor simogatom, ölelgetem stb. Úgyse tudja megállni az ember. Szerintem ő csak így elvan mellettem, majd lesz valahogy alapon. Ja meg, 2 naponta rászánja magát és felhív. Szeretném azt hinni, hogy csak én látom rosszul, de sanos szerintem nem. Véleményekre vagyok kíváncsi! Ti mit gondoltok? Vagy ez még nagyon az eleje és netán zavarba volt hogy itt volt nálunk vagy mi?

22/L


2011. nov. 7. 17:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem nagyon érdekled... Vagy aki ennyire érzéketlen, vegyen feleségül egy szikladarabot...
2011. nov. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem túl biztató,ha már az elején leül melletted tv-t nézni. Ilyenkor szerintem úgy kell leállítani a pasikat,hogy ne másszanak rá rögtön az emberre,ő meg...
2011. nov. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is. :(
2011. nov. 7. 17:27
 4/22 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem attól is függ, hogy hány éves. Lehet, hogy egy harmincas/negyvenes már "kinőtt" ezekből. Vagy csak nem azt tartja normális kapcsolatnak, ha a felek egyfolytában egymás seggében vannak. Mi bajod van azzal, hogy 2 naponta hív? Azt szeretnéd, ha naponta legalább 2X beszélnétek? Lehet, hogy jobb lenne, ha megbeszélnéd ezt vele. Akkor talán kiderülne, hogy tényleg csak úgy van veled bele a világba, amíg jön egy jobb, vagy egyszerűen ilyen a természete.
2011. nov. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Még oké, akkor a 2 naponta beszélgetést hagyjuk, de tényleg annyira távolságtartó. Tényleg az lesz, hogyha legközelebb méltóztat felhívni akkor ezt megbeszélem vele, hogy feleslegesen ne raboljuk egymás idejét. Úgyse tudhatja itt senki gogy mit gondol, csakis ő.
2011. nov. 7. 17:42
 6/22 A kérdező kommentje:
gogy=hogy
2011. nov. 7. 17:42
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ö még nem szerelmes.Ne búj,had teperjen ö.

Ha érzi,hogy te nagyon ragaszkodsz nem leszel már olyan érdekes.Vadász ösztön.

2011. nov. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi az,hogy a harmincas-negyvenes pasik kinőttek ebből? Ez baromság,ebből nem lehet kinőni!!! Ha komolyan érdekelnéd nem lenne ilyen rideg.A kapcsolat elején a legnagyobb a szenvedély.Szerintem.
2011. nov. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Ja igen ez hülyeség szerintem is hogy az idősebb fickók kinőttek belőle, nekem volt jóval idősebb barátom és úgy bújt hozzám hogy alig tudtam levakarni.
2011. nov. 7. 17:50
 10/22 anonim ***** válasza:

Igazatok van, az elején ez tényleg nem normális hozzáállás:S De azért nem kell egyből lemondani róla, beszéld meg vele, hátha csak rossz napja volt, vagy tényleg zavarban volt, hogy először van nálatok.

Egyébként én is hasonló típus vagyok (bár én nőből vagyok), egy kapcsolat elején nem vagyok az a szerelmes, bújós fajta, ez csak pár hét után jön elő, amikor azt látom, hogy a másik tényleg komolyan gondolja ezt... Szóval vannak ilyen 'furcsa' emberek...:)

L21

2011. nov. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!