Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha a kollégiumban...

Mit tegyek, ha a kollégiumban rossz szobatársat fogok ki?

Figyelt kérdés
Másodéves leszek egy főiskolán, és idegenek társaságában gyakran feszült vagyok. A tavalyi szobatársammal nem volt semmi gond, igazából a saját hibám, hogy zavart benne valami. Többször is kezdeményeztem vele beszélgetést, de valahogy mégsem haverkodtunk össze, mivel nem volt túl beszédes. Emiatt folyton ideges és feszült voltam, úgy éreztem, mintha egy idegennel lennék egy szobában. Mit csináljak, ha megint hasonló szobatársam lesz (vagy más miatt lesz zavaró, pl. mindig hangosan hallgat zenét, és nem tudok tanulni)?
2012. aug. 20. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

hát ha rossz is lesz a szobatársad akkor is az egyetlen módja hogy a problémákat megold az az hogy beszélsz vele.Nincs más lehetőség..:D

ha meg megint csendes lesz vagy nem lesz szimpatikus akkor csak hagyjad és ne foglalkozz vele.Lehet hogy csak ilyen ember,ne erőlködj vagy ne stresszelj emiatt.

De azért az elején természetesen az a legjobb ha összehaverkodsz vele,legalább meg kell próbálni,de ahogy írtad a régi szobatársaddal megpróbáltad és nem jött össze..

sok szerencsét :D !

2012. aug. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha zavar, akkor tedd tönkre az életét... megszokik majd v megszökik (mind2vel nyersz)... :)
2012. aug. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!