Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 15 éves Fiú vagyok és Idősebbn...

Márkez kérdése:

15 éves Fiú vagyok és Idősebbnek nézek ki, mint 15 Van hogy 17-18 évesnek néznek. és félek hogy később is gond lesz ezzel szerintetek?

Figyelt kérdés
Szerintetek a későbbiekben nem lesz gond? Vagyis 20-on éves korban nem Fogok túl öregnek ki nézni? Vagy már annyi idősen inkább fiatalabbnak fogok tűnni? Csak normális válaszokat. Hülyeséget nem kérek! Köszönöm! A gond az hogy ezért néha Csúfolnak is . :S úgy hogy : LE VAGYOK ÖREGEDVE STB..

#idősebbnek nézek ki!
2012. aug. 22. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
de miért? tul szörös vagy? vagy csak jol nézel ki és féltékenyek,
2012. aug. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok szőrös.. egyszerűen csak az arc vonásaim és a testem idősebbnek néz ki nem tudom mért.. hát szerintem elég jól nézek ki nagy képűséget fére téve. de félek hogy azért 25 évesen ez nem lesz pont így ..:S
2012. aug. 22. 13:56
 3/4 anonim válasza:

Csak túl korán érsz.Nekem ennyi idősen már szakállam volt.A mellkas+hasi szőrzetről nem is beszélve.

Most 42 vagyok.Sokan 35 év körül saccolnak.Ne félj,majd felnőtt korodban leszek "menő",most inkább sz@rd le a sz@rházi dzsásztin bíbört bedvelő barbifiúkat.

2012. aug. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Örülj neki, van ismerősöm, aki 15 évesen 12-nek néz ki, neki hidd el sokkal rosszabb. Hidd el, így könnyebben találsz barátnőt :)

Meg lehet, hogy inkább az a kortalan típus lehetsz, aki mindig 18-nak néz ki, akár 15, akér 25 éves.l

2012. aug. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!