Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem sikerül semmi?

Miért nem sikerül semmi?

Figyelt kérdés
Mindenki mindig átver,suliban szivatnak,szüleim is,semmi sem sikerül,munkát nem találni,nincsenek olyan cuccaim mint egy átlag korabelinek,csajok nuku,pedig jól tanulok... ez lehet a baj? Mindenkit akit ismerek,aki buta/bunkó az ölébe esik minden. Mostani világban már ez számít? Mit csinálok rosszul?

2012. aug. 26. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Viszont egeszseges vagy,ez a legfontodabb.Akarat nelkul nincs semmi!!!
2012. aug. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez aztán a hasznos válasz... buta paraszt.


A cuccaid szerintem nem rajtad múlnak, a csajozás meg később is ráér (gondolom 20 körüli lehetsz).


Próbálj meg beilleszkedni, találni 1-2 havert, akikkel iszol egyet suli után a parkban és röhögtök minden baromságon. Hidd el, sokkal könnyebb lesz az élet!

2012. aug. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán mert kiskorodtól így szoktattak a szüleid. Talán sokat hallod otthogy a kritikát. Lehet, úgy gondolják, nem szabad a gyereket elkényeztetni, jobb a szigorú nevelés, mert atttúl lesz jó a gyerek. Úgy veszem ki, felnőttél már valamennyire, tehát állj a magad lábára, ne hallgasd az otthoni intelmeket. Esetleg kérd meg őket, hogy hagyják abba. Állj a lábadra, és változztass a magad öntudtán. Konkrét javaslatom: Balogh Béla : A tudatalatti tízparancsolata. You tube-n is megtalálod, de ha megveszed a könyvet, CD-is van hozzá, amit éjjel-nappal hallgatatsz, és megtanulja a siker, hogy hozzád jöjjön.
2012. aug. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Olyan helyen élek,ahol a velem egykorúak csak buliznak,isznak orrba szájba,de én nem akarok ilyen lenni.Azért vannak normálisabbak,de nagyon nehéz találni.


Gimnázium, 4.7 átlag,reméltem valamit nyárra tudok ezzel szerezni,de nem találtam munkát.


Semmi nem jön össze,kb óvodás korom óta semmi nem változott,semmilyen nagy esemény nem történt.

Úgy haljak meg,hogy nem is éltem? :S

2012. aug. 27. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!