Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22évesen gáz társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22évesen gáz társkereső oldalra regisztrálni. Ott vannak egyáltalán "normális" férfiak?

Figyelt kérdés
A velem egy idős fiúk egyáltalán nem érdekelnek, mindig csalódok bennük. Egy kicsit idősebb, de mindenképpen komoly férfit szeretnék magam mellé. De a szórakozóhelyeken nem találok ilyen személyt.
2012. aug. 3. 22:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szórakozóhely=disco ott nem is fogsz
2012. aug. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Persze, regisztrálj! Sokan találnak ott párt maguknak. Miért lenne gáz?
2012. aug. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm 21 éves. Ő onnan jött össze a barátjával. Most egy másik ismerősöm újságolta, hogy ő is:/ Hát ha gáz, ha nem, úgy tűnik ha nem vagy egy partyarc akkor beválik :)
2012. aug. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem 'gáz' mindössze jobban oda kell figyelni. Gondolom manapság már társkereső oldalból is akad jó pár, ahol ez korosztály is megveti a lábát.

Ha a környékeden nincs lehetőség ismerkedni, vagy éppen kiegészítésképpen, megér egy próbát.

2012. aug. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Hole Hunter ***** válasza:

Eleve előítéletes vagy...így nem lehet ismerkedni.

Üdv. 44/F

2012. aug. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Próba cseresznye,próbáld meg,regisztrálj.Úgysem veszíthetsz semmit.
2012. aug. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
Én 21/L vagyok. Kb egy éve regeltem egy társkeresőre. Kb. 10 pasival randiztam, de egyikből sem lett semmi. Főleg én utasítottam el őket, egy srác meg engem. Nekem is van olyan ismerősöm, aki neten talált párt, bár hozzátenném, hogy olyan pasit, akivel én szóba sem álltam volna. Volt olyan pasi, aki neten nagyon helyesnek, okosnak, jó arcnak látszott, élőben meg kiderült, hogy "nyomorék". (gebe, pösze, görnyedt, köpködve beszél és még nagyképű is) Szóval én azt mondom, hogy vannak ott normális férfiak, csak elég kis százalékban. A többséggel van valami gáz. Ha nem túl nagyok az igényeid, akkor találhatsz ott párt, de ha magasan van a léc, akkor szerintem reménytelen. Én már feladtam. Rengeteg időt elvesz, hogy beszélgess egy csomót mindenkivel, hogy ki tudd szűrni, hogy értelmes-e, aztán randiztok és kiderül, hogy teljesen más élőben, mint amit elképzeltél. Aztán az egész macera kezdődik előlről. Szóval rengeteg türelem és szabadidő kell hozzá, ami nem is biztos, hogy megtérül.
2012. aug. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező, és kedves utolsó.


Szerintem nem gáz, érdemes, és ha regisztrálsz, akkor légy szíves küldd már át nekem privátban a linket... ;)


Köszi...:D

2012. aug. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Társkeresőn te nem találsz normálist.
2012. aug. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem az a kérdés, hogy vannak-e normális férifak, hanem hogy normális nőket éehet-e ott találni. Sok helyen regisztrálva vagyok, sok levelet írtam már, mindenkinek személyre szólóan, kedves hangvételben, nem sablonos dolgokkal, de egyszer sem kaptam még választ. A környezetem kifejezetten helyes gyereknek tart, ahogy én magamat is. Akkor nem igazán tudom mi lehet a probléma...


20/f

2012. aug. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!