Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom szex társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szex társkereső oldalakat nézeget. Mennyire normális ez férfiaknál, úgy hogy velem csak kb. heti 1 -szer fekszik le? Mit rontok el?

Figyelt kérdés
2012. máj. 19. 10:33
 1/7 A kérdező kommentje:
nem vagyok se csúnya, se kövér, és én többször kívánnám a szexet,(és ezt mondtam is neki) csak belefáradtam ha rámászok 90 %-ban visszautasít.
2012. máj. 19. 10:35
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Semennyire. A barátom még facéra sem reggelt nemhogy szextárs keresőre és napi szinten 3x szexelnénk ha tehetnénk.
2012. máj. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ez nem normális és nem is korfüggő.Az én tapasztalataim alapján a napi 1 aktus a normális.Szextárskereső oldalakat nézni egy kapcsolatban még kiváncsiságból is szemétség.
2012. máj. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj ebben még nincs semmi. Én is néha felnézek, hogy "mi a kínálat" de csak kíváncsiságból, nem mennék el soha ilyenekhez...

Amúgy a heti 1 sok mindentől függ. Mindig ennyiszer feküdtetek le? Én volt, hogy barátnőmmel napi szinten jóval többször. De ez is emberfüggő.

2012. máj. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
probálj többet foglalkozni magaddal,kihívóan viselkedni..de ne add oda magad könnyen.. sexy ruhák,fehérnemük stb..ha mindent meg teszel,és ugyanaz van,az is lehet h nem illetek össze szexuálisan vérmérsékletben.. 34f
2012. máj. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem egy suttyóval kellett volna összejönnöd.
2012. máj. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2012. máj. 19. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!