Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van olyan titkod amit még a...

Van olyan titkod amit még a szüleid nem tudnak, vagy nem is sejtenek?

Figyelt kérdés
Ha akarjátok le is írhatjátok hiszen ez egy anonim oldal, de nem muszáj.
2009. júl. 26. 22:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
63%

Nincsen titkom a szüleim előtt, szerencsére nagyon jó a viszonyunk, mindent megbeszélek velük.

19/L

2009. júl. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
94%

Én olyan vagyok hogy ha nem kérdeznek nem mondok semmit, így hát elég sok titkom van mivel sosem kérdeznek.

25L

2009. júl. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
dettó, mint az utolsó. csak én ha kérdeznek s emondok semmit. ez már elromlott régen, ahhoz javítsak rajta meg már szerintem késő. 18 évesen
2009. júl. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Jó a kapcsolatom velük, de amiről úgy gondolom, hogy az én problémám és tudom kezelni egyedül, arról nem számolok be. Így elég sokminden mesélnivalóm lenne, ha egyszer ki akarnék tálalni:D
2009. júl. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%

Van titkom apám előtt, de pár éve kiderült, hogy nem csak nekem vannak titkaim, hanem neki is. :/ (örökölt pénzt eljátszott és nem a tartozást fizette...)

Az enyém titok marad. :D

2009. júl. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%
igen, van egy titkom. nemhogy a szüleim, senki nem tudja.
2009. júl. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%

igen, van 1-2.

de az egyiket (mivel a jövőmet befolyásolja) hamarosan el fogom mondani nekik.

2009. júl. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
72%

Hát ja. 15 vagyok, van egy 32 éves pasim, el fogja hagyni a feleségét, hogy együtt nevehessük a születendő gyerekünket. Meg kiraboltam 3 bankot a pasimmal és még 2 férfivel. Ja, meg ha vízhez érek sellő leszek.

Nem ám, csak hülyéskedek :D Sohase tennék ilyet! :D


Nincsenek nagy titkaim, max nem mondok el nekik egyszerűbb dolgokat, amiket én is meg tudok oldani. Bár most eszembe jutott, hogy 10 éves koromtól rejtegettem egy borotvát :D Amit valójában nem is használtam, mert féltem :D Ezt még most sem tudják :D

2009. júl. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
61%
Na utolsó, az állam a padlón koppant, de utána jót nevettem! :DDD
2009. júl. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
70%

Nekem van egy pár és még lesz is, mert rossz a kapcsolatom a szüleimmel és hiába próbálok megoldást találni, egyre rosszabb. Semmit nem értenek meg, csak veszekednek, verekednek, italoznak.


Most már ott tartok, hogy nem nem mondok nekik semmit hanem inkább mást mondok, mint amit gondolok mert ha az igazságot megtudnák kitagadnának. És különben is minek mondjak el nekik bármit is úgyse érdekli őket és nem képesek felfogni. Sajnos ezzel már többször szembesültem. Most végre elfogadtam és tudomásul veszem.

2009. júl. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!