Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csinálsz, ha a szüleid...

Mit csinálsz, ha a szüleid nincsenek itthon? :D

Figyelt kérdés

Épp elment mindkettő.. :P És nem tudom, mit csináljak.

A gépezés nagyon uncsi, bármikor megtehetem.

Ti mit szoktatok csinálni?:D

14/L


2009. okt. 10. 17:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%

áthívom vagy csak felhívom valamelyik barátnőmet, vagy a pasimat...vagy esetleg DVD-zek...:)

14/L

2009. okt. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%

Csinálj valami meglepetést nekik mire hazajönek, ( hátha többször is elmennek együtt ) :D

Hogy mit csinálj esetleg még ? Hát te tudod mit szeretsz, de egyet tudok mit ne csinálj! Mikor én ilyen koru voltam, anyuék elmenetk, matávos telon csináltam akkora számlát ( barátnömmel ) amit nem köszöntek meg nekem :D

2009. okt. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%

függöny elhúz -> hangerő fel -> táááánc:D

Imádok táncolni,amikor itthon vannak is szoktam néha,de az úgy nem jó,mert bármikor benyithatnak na meg a hangerőt is szabályozni kell:(

vagy áthívom vmelyik barátnőmet,dvd-zek,tornázok persze azt is csak zene mellett:D


de mostanában amikor nincsenek itthon a szüleim általában én sem vagyok itthon mert suli után még szoktunk dumcsizni a többiekkel,mert sokaknak csak 1,5-2óra múlva megy buszuk és akkor én is ott maradok velük;)

14,5/L

2009. okt. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%
Ha elmennek egyből böngetem a zenét:DD Vagy sütök nekik valami finom sütit:) 17L
2009. okt. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
95%

Mivel elég jó hangom van, én énekelni szoktam, de elég hangosan. A kedvenc számaimat. Amúgy ha otthon vannak, akkor nem, mert biztos zavarná őket. Meg ha nem hall senki, akkor valahogy jobb nekem.:)

14/L

2009. okt. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%
Szörnyű hangom van, ezért csak akkor énekelek, ha nincs otthon senki:D De akkor sem merek annyira hangosan, mert féle, hogy hazajöttek:D
2009. okt. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
96%

zene üvöltveeeeee éneklés a szörnyű hangommal

táncikálás rohangálás örjöngés XD

15l:D

2009. okt. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
93%

általában én is zenét üvöltetek(Kárpátia,Arch Enemy...stb)

xD

2009. okt. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
ülök a gép elött és a gyakorikérdéseket olvasom, néha elfutok a mélyhütöhöz kikapok 1 darab nanukot majd becsukom a mélyhütöt majd úton a szobámfelé megeszem a fagyimat és mire odajutok a géphez és elolvasok egy kérdést válaszokkal együtt addigra elfogy és újra rohanok a hütö felé:D
2009. okt. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
86%
LOL nekem apám csak hétvégén van me külföldön dolgozik anyám meg 8-18ig dolgozik szal vagy TV, számítógép, madártakarízás, kutyázás, átjön hawer biliárd vagy nyáron fürdés . ha meg nagyon egyedül vagyok és felizgulok akkor...........................XD
2009. okt. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!