Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy győzzem le a megfelelési...

Hogy győzzem le a megfelelési kényszert?

Figyelt kérdés

Nagyon szorongok, ha emberekkel kell beszélgetnem, nem tudom magamat adni, mert félek, hogy nem kedvelnének vagy hülyének néznének. Kerülöm a konfliktusokat, nem állok ki magamért, ezzel megkeserítem a saját életemet. Eléggé önbizalomhiányos is vagyok, nem tudom elhinni hogy bárkinek is fontos lehetek, soha nem keresek senkit, mindig megvárom, hogy engem keressenek mások. Pedig én is szeretnék magabiztos és közvetlen lenni, mint a legtöbb korombeli, mert sok emberi kapcsolatom rontottam már el a hihetetlen passzivitásommal.

16/L


2012. máj. 22. 19:49
 1/3 anonim válasza:
Hát szerintem a passzivitás a gond. Pont az ellentéted vagyok, engem sosem érdekel mit gondolnak rólam. Nagyon népszerű vagyok, de sosem volt képességem arra, hogy kapcsolatokat tartsak fent, mert én senkit nem keresek soha, és ha engem keresnek akkor sem érdekel max. ha a barátnőm. Ezen változtass.
2012. máj. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beszélj nálad stupidabb emberekkel, ott nem lesz gond, hogy meg kell felelned :)
2012. máj. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Azt kell tudatosítanod magadban, hogy teljesen mindegy, hogy ki mit gondol Rólad, senki nem tökéletes, mindenki hibázik vagy van rossz napja, vagy elront valamit, vagy mond hülyeséget, de ettől még nem dől össze a világ.

Ha Te sosem keresel másokat és nem érdeklődsz felőlük lehet, hogy azt hiszik, nem kedveled őket vagy nem érdekelnek, így pedig egyedül maradsz :(

2012. máj. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!