Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Pszichopata...

Mit tegyek? Pszichopata vagyok? Segítség :C

Figyelt kérdés

az utóbbi időben azt vettem észre hogy néhány embertől hányhatnékom van. pl ha bemegyek egy bevásárló központba, akkor rögötn felmegy bennem a pumpa és fellöknék mindenkit vagy rájuk robbantanám azt a r0hadék helyet azzal a sok r0hadék emberrel! :S aztán persze van olyan is, amikor ki vagyok velük békülve, nincs velük semmi bajom. ezt korábban nem tapasztaltam, csdak az utóbbi pár hónapban pedig csak 17 éves vagyok :/

17/l


2012. aug. 31. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz
2012. aug. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
17 lány? Uhh, te ne menj a konyhába a kések közé, inkább megcsinálom a szendvicset magamnak.
2012. aug. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagy pszihopata. Az ennél durvább. Olyan amikor a limbikus rendszer illetve az agy empátiáért felelős része nem működik rendesen. Magyarul... Olyan vagy mint egy robot. Ki tudsz fejezni érzelmeket de nem érted őket. Nem érzel bűntudatot, ha megbántasz valakit, és mindig csak magadra gondolsz. Ilyen egy pszihopata.
2012. aug. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%

Tyűha, akkor én most pszichopata lennék? :SSS Tyűha, most milesz velem, nem fogok tudni aludni.


Utolsó: ez egy ordenáré nagy baromság :D Fogalmam sincs, honnan vetted, de ne menj pszichológusnak, az fix.

2012. aug. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

Ja igen, kérdező: szerintem csak borderline-személyiségzavarod van, nézz utána: wikipedia.hu


Semmi komoly, majd kinövöd. Hosszabb ideig tartó szorongás miatt alakulhatnak ki ilyenek legtöbbször.

2012. aug. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
24%
Vagy csak menstruálsz.
2012. aug. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
4. 47% nos nem meggyőző és amíg nem értesz valamihez ne kontárkodj bele. Mert nem én találtam ki, hanem náladnál sokkal okosabb emberek, akiknek ez a munkájuk.
2012. szept. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%
Mi nem meggyőző? Látszik, hogy kvára nem látod benna az iróniát. :D Bár igen, ezt nem várhatjuk el mindenkitől, az ilyen dolgok felismerése bizony igényel egy kis agymunkát.
2012. szept. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

És igen, képzeld el értek hozzá, csomó könyvet olvastam róluk + filmeket néztem, sok emberrel beszélgettem ezekről az élőlényekről.


Úgyhogy csak nyugodtan, és pszt!

2012. szept. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
boxolj!
2012. szept. 1. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!