Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ijedős vagy? Mikor ijedtél...

Ijedős vagy? Mikor ijedtél meg éltedben legjobban?

Figyelt kérdés
Én most 5perce tesóm nagy sötétben az udvaron kiugrott elém, lezsibbadt mind a 2kezem:) (?)
2009. júl. 27. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Nem nagyon emlékszem, hogy mikor legjobban. Legutoljára nyár elején. Táborban voltam, ültem az asztalnál, írtam és hangosan ment a zene a fülembe. Valaki a vállamra rakta a kezét, és pár mp után a fülembe üvöltött :))

+++ (mindenkinek +-t adtam :))

2009. júl. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Első vagyok. Az elöbb még volt egy válasz elöttem! :S :S

Na mindegy, vszínű a tartalma miatt törölték :D

14/L

2009. júl. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

Este nagyon kellett pisilnem és egy sötét parkban elmentem, mert már nem bírtam tovább. A barátom belopakodott a sötét bokorba, és megrázta az ágakat. Bepisiltem az ijedtségtől még mielőtt rendesen lehúzhattam volna a nadrágomat. Nagyon szarul érezte magát, én sírtam, aztán röhögtünk egy jót az egészen.


L/17

2009. júl. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

2. emeleten női zuhany, kolesz, barátnőmmel fürdünk, egyszer csak valaki kopog az ablakon, kívülről!

Halálra sikítottuk magunkat, majd kiderült, hogy a mellettünk lévő szobából nyúlva kopogott át valaki. :DD


+++

2009. júl. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%

Horror filmet néztem,aztàn utàna este lekellett mennem a pincöbe,pont nem volt villanykörte müködésbe.

Valami csörömpölt,ugy kalimpàlt a szivem,hogy végig imàdkoztam,hogy csak most éljem tul.

Kiderült hogy a macska volt az:)

2009. júl. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Egyszer amikor a földszinten voltam a fürdőszobában. Az ajtó pont szembe volt a tükörrel ami elöt álltam lehajoltam valami miat és a tükörben láttam az ajtón keresztül a folyosó végén egy a lépcső mögül kinéző fejet aki néz engem.Azt tudni kell hogy nem jó a láttásom és nem volt rajtam szemüveg..XD A fej egy és nagyon sápadt fickóé volt (hittem ezt én:D) Megállt bennem az ütő nem birtam megszólalni ledermedtem utána megfordultam és láttam hogy csak egy sapka szerencsére:D ami a lépcső korlátján lóg..XD
2009. júl. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
És azt elfelejtetem hogy éjfél körül volt és mindenki aludt rajtam kívűl az emeleten:D
2009. júl. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy szemtesztet csináltam a gépen és egy véres arc elkezdett sikítani. Ez még így nem is lett volna olyan szörnyű, de a hangszóró fullon volt és tök sötét volt a szobában.
2009. júl. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!