Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szedjem össze magam,...

Hogyan szedjem össze magam, se barátok, se párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Régen volt egy csomó barátom, párkapcsolat, bulik. Mostanában pedig nincsenek barátaim, udvarlóm sincs, nem járok bulizni, teljesen befordultam és a múlton rágódom. Nagyon parázom a párkapcsolatoktól is, mert nagyon tapasztalatlan vagyok az ágyban, de nem vagyok szűz, szóval még mentségem sincs. Van köztetek olyan aki tudna jó tanácsokat adni ehhez?

21/L


2012. máj. 22. 23:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Tanácsot nem tudok adni, mert én dettó így vagyok. Se barát, se pasi, de még meló sem...

Azt tudom, hogy ha volna meló, akkor talán szerezhetnék barátokat és akkor bulizni is el lehetne menni. De amíg itthon vagyok magam egyedül, addig egyik sem lesz.

2012. máj. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igazából én tanulok és néha diákmunkát is kapok. Mindkettővel az a baj hogy szinte alig találkozom az ismerőseimmel, mert vagy nem járnak be órára, vagy nem ugyanazon a napon megyünk dolgozni, stb. Nincs rendben minden lelkileg sem nálam úgy alapból,meg nagyon csendes vagyok és minden apróságtól pánikba esem.

Nagyon sok sikert neked a munkakereséshez és úgy összességében mindenhez.

2012. máj. 23. 00:25
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem még soha nem volt barátnőm, szűz vagyok, barátaim sincsenek, se munkahelyem, meg úgy nagyon semmim nincs. Ismerkedésre ajánlanám a netet ha nekem bejött volna, de mondhatni a sok elküldött üzenet után már belefáradtam. Vagy messze laknak, vagy más jön közbe, de még nem sikerült tartós barátságokat neten kialakítanom, párkapcsolatról meg nem is álmodom. Csendesebb vagyok én is, lassan kezdem belátni, hogy ez így nem jó és próbálok a való életben beszédesebb, nyitottabb lenni, ami néha sikerül is. 21/F
2012. máj. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Jajj de tud mindenki nyávogni. Majd ha végigszívtok legalább 10 évet akkor, esetleg...
2012. máj. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

menj ki az utcára,

ne légy olyan gyáva,

van kinn pasi bőven,

izmos, kocka, páva.


a lényeg az egészben,

hogy vegyenek körül,

ha nem leszel magányos,

úgy mindenki örül.

2012. máj. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok, mint itt a többiek. Régebben mondhatni ellentéte voltam annak, mint ami most vagyok. 180 fokos fordulatot vett az életem. Sport, barátok, szórakozás, most pedig már egyik sincs meg. Változtatni jó lenne rajta, de az évek múlásával egyre jobban megszokom ezt az állapotot és nehéz lesz ebből kilábalni.

21/F

2012. máj. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el a múltat tudom hogy nehéz, de ez az első lépés. Nyiss az emberek felé, menj szórakozni és ne félj. Az élet túl rövid ahhoz hogy a múlton rágodjunk. Tanulj a hibáidból és kezdj tiszta lappal.
2012. máj. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Pont 21 éves voltam, egyetemre jártam és ezen járt az agyam állandóan! Mindig nyugtattak a szüleim, hogy a félelem felőröl, és hinni kell abban, hogy eljön az én időm, nekem is lesz párom. Ki előbb, ki utóbb lesz boldog ilyenek terén. Az, hogy régen volt csomó barátod...nos, ha azok nincsenek már meg, akkor nem is voltak igazi barátok! Ha hiszel magadban és nem csak a szomorkodás van napirenden, össze fogod tudni magad szedni!! Én sem voltam tapasztalt, 20 évesen veszítettem el a szüzességem, sorra jöttek a csalódások és 21 évesen pont ugyan ezen keseregtem, ahogy már írtam. Ami érdekelt, és az érdeklődési körömhöz tartozott, azokkal lefoglaltam magam, tanultam, dolgoztam, nem voltak barátaim, az más, hogy voltak haverok, ismerősök, akikkel el tudtam menni néhanapján bulizni. Hittem magamban, és abban, hogy boldog lehetek, csak az még várat magára, de eljön tényleg az én időm!

Ma férjem van, gyerekem és boldog vagyok! :) Fel a fejjel! Ez a fajta magány most rossz, de a rossz után mindig jó jön, ha összeszeded magad lelkileg! :)

27/L

2012. máj. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én is igy vagyok( eggyik pillanatról a másikra eltüntek a barátaim a 2 legjobb baáto lecserélt,vagy pasival él:( kivagyok h nincsenek barátaim :((( 19/L Miskolc
2012. máj. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

07:29-es vagyok.

Én is Miskolci vagyok:P

2012. máj. 24. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!