Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit akar jelenteni ez az álom?

Mit akar jelenteni ez az álom?

Figyelt kérdés
Barátom már vagy 4-5X álmodta ugyan azt. Egy régi házban van ahonnan ki kell jutni.Mindig ugyan azon az úton megy lefele a kertbe, és ha hátranéz az ablakból jön ki valami fény. Olyan visszatérő álom, de egyik nap csak úgy heccből régi házakat kezdett el keresgélni az interneten mikor megtalálta ugyan azt a házat ami az álmába is van. Ez az: [link] azt mondta, hogy tisztán emlékszik a fákra,az ablakok és az ajtók ugyan olyanok és a falak is olyan magasak. Mit akar ez jelenteni?
2009. júl. 27. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy látott már egy hasonló épületet valahol, és kötött hozzá valami élményt, nem hiszem hogy sokat kéne vele foglalkozni, mert minnél többet foglalkoztok vele, annál nagyobb lesz az esélye, hogy újból hasonlót fog álmodni, legalábbis velem ez így van!


Egyébként meg a tudományok nem tudnak mindent leírni, és olyan ember sincs szerintem, aki az összes tudományt el tudja sajátítani, tehát történnek néha "megmagyarázhatatnal" dolgok, de a legtöbbnek végül mégis akad valami magyarázata :D


Nem tudom segítettem-e, de a véleményem azért leírtam ha nem gond!

2009. júl. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom mit jelenthet,de talán mennyetek el egyszer arra nyaralni.Aztán majd meglátjátok,hogy mi sül ki belőle!:-)
2009. júl. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha pontosan ugyanolyan a ház és nem láthatta még sehol akkor két lehetséges oka lehet az álomnak.

Alvás közben gyakran "kirándulunk" :) gyakorlatilag bárhová eljuthatunk csak sajnos reggelre többnyire elfelejtjük.

Lehet előző életbeli élmény.

Vagy jövőbeni élmény, de ez ha egyébként nem szokott megálmodni dolgokat akkor nem valószínű.

Én a másodikra szavazok, és javaslom hogy menjen el oda mindenképpen mert akkor több dolog beugorhat.

2009. júl. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!