Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem értem az XFactor jelensége...

Nem értem az XFactor jelenséget. Megmagyarázná valaki?

Figyelt kérdés
Ha én matematikus vagyok, akkor nagyjából tudom, hogy mennyire vagyok jó a szakmámban, de ha szakács, vagy esztergályos vagyok akkor is. És akkor is, ha még csak tanulom a szakmát, el tudom helyezni magam nagyjából. Hogyhogy ezzel szemben ezrével mennek a pocsékabbnál pocsékabb énekesek szerencsét próbálni?

2012. szept. 4. 08:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó oldalról közelíted meg a dolgot. Ez nem szakmafüggő, gyakran egy kőműves vagy sminktetováló is odáig van, hogy milyen jó a szakmájában, aztán a házban minden van, csak párhuzamos nincs, az arcokból meg karikatúrák születnek. Csak őket nem látjuk szombat este főműsoridőben próbálkozni.


Aztán meg ne felejtsd el, hogy több ezren jelentkeznek egy-egy versenyre, akiket megszűr egy előválogató zsűri (nyilván nem a mentorok). A középszerűeket nem, csak a nagyon rosszakat fogják az adásban összevágni, mert az unalmast senki sem nézné. (Unokahúgom elment a tavalyi válogatóra. Nincs rossz hangja, de be sem pisilsz tőle, ha hallod. Olyan általános széphangú kislány. Meghallgatták, megköszönték. Kérdezte, mivel kerülhetne be az élő showba? Azt mondták, legyél vagy nagyon rossz, vagy kiemelkedően jó. Te közepes vagy, szép a hangod, de ennyi. Normálisan fel vagy öltözve, nincs hülye attitűdöd, nem táncolsz disznóval, nem hiányoznak a fogaid, nincs szénaboglya fejed, semmi extra. Így nem kerülhetsz be.)

2012. szept. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

én pl fogadásból voltam aztán be is kerültem a tv-be:D

Legalább kiröhögtetek.

2012. szept. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ez a műsor egy moslék, nézni sem érdemes. egy fos EGY FOS
2012. szept. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyanígy vagyok vele.

Nem értem, hogy ennyi széria után még mindig sokan nem látják, hogy köznevetség tárgyává fognak válni a TV-ben. Nyilván ők is röhögtek tavaly másokon, most mégis odamennek égetni magukat. Nem értem?!?!

És most nem azokra gondolok, akik direkt internetes sztárok akarnak lenni, direkt nevetségessé teszik magukat és várják, hogy belőlük is bikicsunáj váljon, hanem azokra, akik hiszik, hogy tudnak énekelni.

Ha én tudnék... akkor nyilván lenne legalább 10-20 ember körülöttem, aki azt mondaná, ott a helyem. Akkor még mindig megkérdeznék 1-2 énektanárt, mielőtt rávenném magam a jelentkezésre.


Hülyén fogok meghalni, nem értem ezt a sok embert...

2012. szept. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!