Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, hogy 2éve együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy 2éve együtt vagyok a barátommal, de nem érzem ezt komolynak? Van értelme ennek a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Másoknál azt látom,hogy együtt tervezgetik a jövőt,beszélnek róla,mi nem.Sőtt ha belegondolok a jövőmbe,a költözésbe,mindig nélküle képzelem el.Szeretem őt,de úgy érzem,hogy úgyse fogunk eljutni arra a szintre,hogy együtt éljünk.

Meg vannak olyan időszakok,mikor pár napig nem is beszélünk egymással.Másoknál azt látom,hogy keresik egymást.Ne értsétek félre,nem azt akarom,hogy minden percben egymáson lógjunk.Csak jól esne,ha néha legalább egy-egy sms,ha máshogy nem tudunk beszélni.

Úgy érzem,hogy inkább csak haver vagyok neki.Közös programokat se csinálunk,csak nagyon ritkán.Olyat ahol kettesben elmegyünk sétálni,vagy valahova..Olyan kapcsolatot szeretnék ahol nem csak szerelmesek egymásba a felek,hanem barátok is egyben.

Volt már ilyen kapcsolata valakinek?Mi történt?Van értelme folytatni?


2012. jún. 14. 12:27
 1/5 A kérdező kommentje:
21 évesek vagyunk.
2012. jún. 14. 12:28
 2/5 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatban nem is az a legfontosabb hogy szeressétek egymást, természetesen ez is, de a pasidnak olyan kell lenni veled mint a legjobb barátnak. és te neked kell lenni a pasid legjobb barátjának. ezt úgy értsd, hogy megkell mindent beszélnetek mint ha a legjobb barátok lennétek és nem csak egy szerelmes pár.
2012. jún. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, sztem a legfontosabb egy kapcsolatban a barátság. ez az alapja sztem. és igenis kéne, hogy együtt tervezzétek a jövőt, még ha nem is lesz belőle semmi, de ha már el se képzelitek... ez nem tűnik nagy szerelemnek.
2012. jún. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én szeretnék tevezgetni,de mikor kérdezem,hogy hogyan tevezi,mit hogy szeretne,annyit mond nem tudja..Ha mégis mond néhány mondatot,abba nem tesz bele engem.Ezért már feleslegesnek is érzem,hogy erről beszéljek vele.Vagy olyanról álmodozzak,hogy együtt élünk.
2012. jún. 14. 13:29
 5/5 anonim ***** válasza:

igen ilyen volt 2.5 evig es vajon mi lett... vege lett mert nem akart komoly kapcsolatot mert ra kerdeztem, hogy hogyan tovabb...


32 L

2012. jún. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!