Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tényleg ilyenek az emberek?...

Tényleg ilyenek az emberek? Vagy csak szerencsétlen környezetbe kerültem?

Figyelt kérdés

Az osztályban a lányok között az esetek kilencven százalékában úgy van, hogy ha az egyiknek van valami baja a másikkal, akkor azt nem hajlandó letisztázni az illetővel, hanem a háta mögött szép csendben elkezdi szítani ellene a többit.

A többiek, akik csak pletykák és feltételezések útján értesültek arról a kisebb konfliktusról, véleménye megváltozik az érintettről és később, az idő múlásával a dolog vagy elfelejtődik, vagy elkezdik kirekeszteni az illetőt a társaságukból.

Azért írom ezt le, mert tavaly az egyik lánynak is volt valami baja velem, de megbeszélni nem volt hajlandó, csak akkor amikor én rákérdeztem. Aztán az utolsó két hétben elkezdett mindenféle hülyeséget terjeszteni rólam, amiknek kb. a fele sem igaz, és most a egyes lányosztálytársaim azt mondogatják a hátam mögött, hogy én olyan kis "fura" vagyok. Persze eddig egyikük se tudta megindokolni h miért is vagyok fura.

Az emberek tényleg ilyen könnyen elhisznek mindent, amit hallanak? Miért olyan könnyű a másik háta mögött sunyiba kitárgyalni az ilyen helyzeteket? Az emberek egy része gyáva megmondani a másiknak a véleményét, ha a helyzet megköveteli, vagy csak a sunyiság kényelmesebb út?


Mit gondoltok?


2012. szept. 9. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Tényleg ilyenek.
2012. szept. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 nagylzs ***** válasza:

A lányok - főleg 12-18 éves kor között - ezen a szinten vannak. Később lesznek akiknél megváltozik a helyzet, ahogy megérnek. (De lesznek olyanok is akik megragadnak ezen a szinten.) Bár nem írtad meg a részleteket, de nekem kb. középiskolásnak tűnsz. Lehet, hogy Te nem vagy pletykás, és nem terjesztel másokról hazugságokat. De nem mindenki ilyen. El kell fogadnod, hogy vannak akik nincsenek veled egy szinten.


Amúgy te lány vagy?

2012. szept. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, és jól tippelted: középiskolába járok. Az osztály olyan 18-19 éves korban van, csak sajnos a lányok nagytöbbsége még mindig ezen a "most csendben a másik háta mögött" szinten van. Bár érdekes h a fiúk ezt le tudják rendezni egymás között egyetlen szünet alatt, ha van vmi problémájuk akkor azt a másik arcába vágják, megbeszélik és utána mintha mi sem történt volna, vissza a normális kerékvágásba.
2012. szept. 9. 14:53
 4/5 anonim ***** válasza:
a legtöbb ember ilyen. igaz lányokra valóban jellemzőbb, de nem 18ig, inkább 28ig, de van ilyen 48 fölött is... igen, egy fajta gyávaság.
2012. szept. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint ez csak a tinilányokra jellemző, meg azokra az irodista pitsákra, akik munka címén csak passziánszoznak egész nap. A többiek nem érnek rá ilyenekkel cseszni az idejüket.
2012. szept. 14. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!