Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Utáljátok ti is amikor egy...

Utáljátok ti is amikor egy férfi a házatokban/lakásotokban nem hajtja vissza a wc-ülőkét? :@

Figyelt kérdés
Engem kiborít... 1-2 mp lenne az egész folyamat de nem (-.-)
2009. júl. 29. 17:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%
Miért várjátok el, hogy lehajtsa? Ti nem tudjátok megtenni? Hugyozás után ti miért nem tudjátok felhajtani nekünk? Vagy azt hiszitek, mindenki titeket fog kiszolgálni?
2009. júl. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, de a barátom is ülve pisil, szóval nálunk nincs ilyen gond:D
2009. júl. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Az optimális megoldás az, hogy mindenki magának hajtja olyan helyzetbe, ahogy jól esik.

Ha elvárod, hogy lehajtsa, az azt jelenti, hogy kiszolgálást vársz el tőle. Ezt megteheted - de ne akard úgy feltüntetni, mintha ez természetes, magától értetődő lenne.

2009. júl. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Éppenséggel meg tudmnám tenni hogy lehajtom,(leis hajtottam eddig mindig) de nekünk a konyhából nyílik a fürdőszoba és az ajtóval szembe van a wc.... a nevelőapám nem hajtja le a wcülőkét és nyitva is hagyja az ajtót -.-

Meg szerintem hót undorító ha felvan hajtva az ülőke :S

2009. júl. 30. 13:40
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

UUU bazzeg ez igendúúrva!

Már gondolkoztam rajta amikor megtaláltam ezt az oldalt hogy feltegyem e a kérdést: Van olyan nő akit tényleg az zavar hogy nincs lehajtva a WC ülőke?

Na köszi kérdező egy gondal kevesebb:-)

Ha veled laknék fel sem hajtanám hanem lepisilném aztán majd mondod hogy mégis inkább hajtsam fel:D

2009. aug. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is utálom, és nekem is azzal szokott jönni ilyenkor a pasi, hogy neki is ugyanakkora fáradság mindig felnyitni.

23L

2009. aug. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
és nem igaza van? miért várod el, hogy kinyalja a segged? egyenjogúságra törekedtetek nem, hát megkaptátok.
2009. aug. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
74%

jaa, engem is idegesít.

a pisicsöppek is idegesítenek.


egyszer megkérdeztem, hogy volt-e már olyan apummal vagy bátyámmal, hogy ő hajtotta vissza az ülőkét mikor nagydolga akadt, és ő volt azelőtt wc-n utoljára.

bár akkor is más szemmel nézné a dolgot...


de ha arányokat veszünk, akkor mi nekünk 2 a lehajtóshoz, nekik 1 felhajtós - 1 le, azaz 3 az egyhez le kéne hajtaniuk... ezt majd levezetem egyik vacsoránál is..


jameg az szintén vicces, mikor este kitámolygok félálomban pisilni erre arra ébredek, hogy mindjárt a wc-be esem...


mostanában már van, hogy rá se ülök ... majd hajtogatom utána.........

2009. aug. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!