Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, hogy ez emberek...

Mit csináljak, hogy ez emberek ne rajtam vezessék le a feszültséget?

Figyelt kérdés

Valamiért mindenkiből kihozom ezt,pedig nem akarok senkit sem felbosszantani.Azért csinálhatják ezt,mert azt hiszik,hogy gyenge vagyok?Az összes körülöttem lévő ember ezt csinálja,az egyikkel nemrég nagyon durván összevesztem emiatt.Mindig megvédem magam mindenkitől,mégis rajtam csattan az ostor.Ez normális jelenség,mindenkivel így van,vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Rólam annyit,hogy nyugodt természetű vagyok,nem szoktam kiabálni,meg kikelni magamból.Általában póker arccal tűröm mindezt és úgy szólok vissza.Bár amikor nagyon elfajul,akkor már én sem bírom ki,hogy ne akadjak ki.


2012. szept. 9. 14:12
 1/4 anonim válasza:
én már elsírtam magam , volt rá 2-3 eset
2012. szept. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is sírtam már el magam ilyesmi miatt.
2012. szept. 9. 14:36
 3/4 anonim ***** válasza:

huh, de ismerős. Ezen én is rengeteget gondolkodtam. Nálam sajnos, a gyerekek is örökölték ezt.

Amikor kicsi voltam arra gondoltam, azért van ez, mert nem vagyok szép. Arra is gondoltam, málé szájú vagyok. Továbbá ügyetlen, lassú, nem elég talpraesett és unalmas.

Aztán gyerekeim születtek. Mondanom sem kell, a szitu ugyanaz velük, pedig szépek, okosak és ügyesek.

Tehát máshol kell keresgélni a bibit.

Az emberek szeretnek falkában lenni, ahhoz húzni, aki erősebb-nek tűnik!

A mi "fajtánk" gondolok itt rád is, általában szereti a békét, nyugalmat, nem tolong az első sorban, nem pezseg és főként nem tapos le másokat.

Azt gondolom, ez inkább van így rendjén, több idő kell, hogy kiismerjenek bennünket. Azt hihetik, hogy zárkózottak vagyunk, esetleg nagyképűek, vagy egyszerűen csak szeretnék kiugrasztani a bokorból. Ami nincs is ott!

Szóval, ne változz, maradj ilyen, ennek viszont ez az ára, kissé keserű pirula mellékhatása.

Nem tudom, te hány éves vagy, én már öreg, még mindig ez a helyzet, ha megismernek, becsülni fognak. Aki nem, az pedig nem érti meg a te értékrendedet, azokat hagyni kell, mert hiábavaló minden fáradozás.

Ja, a direkt bántás pedig, a bántó ezáltal érzi erősebbnek magát. Nem tudja, te vagy az erősebb. Hagyd a csudába, kerüld el, ne találjon rajtad fogást. Akkor majd fő egy darabig a saját levében, majd leszáll rólad, mert nem tud veled mit kezdeni.

2012. szept. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem bennünk van a hiba, hanem azokban a szerencsétlenekben akik beszólogatnak és hasonlók , sportolj és az ad elég harmóniát az életedbe.(nekem legalábbis adott)
2012. szept. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!