Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekes elmélet, megéri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes elmélet, megéri végigolvasni. Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 28. 23:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem olvasom végig, mert semmi eröm hozzá, de az elsö oldalon a párbeszéd szépen leírja, hogy miért nincs igazbarátság férfi és nö között :)
2011. jún. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha lesz időd és érdekel, azért olvasd végig. :)
2011. jún. 28. 23:41
 3/9 szamóca.. ***** válasza:

"Another thing to watch out for is the code words women use. Here is a translation guide for dealing with women.


Says: I want a man who is motivated and has goals.

Means: I want a rich man


Says: I want a man who knows how to treat a woman.

Means: I want a rich man


Says: He's from a really good family.

Means: He's from a really rich family"


itt hagytam abba az olvasást. ez nem így működik, és szerintem kb felháborító hogy tudományos tényként közlik, holott ez így nem igaz.

meg is indokolom persze, csak az utolsó példával:

"Says: He's from a really good family.

Means: He's from a really rich family"

tehát ha a nő azt mondja jó családot akar, az azt jelenti hogy gazdag családot akar? nem. a nő azért vonzódik a jó pozícióban (értsd: gazdag) lévő férfiakhoz, mert ez valahol magába rejti, hogy egy sikeres, ergo jó génálománnyal rendelkező, olyan embert talált, aki eléri amit akar. most erre támadhatsz azzal, hogy neked aztán mindegy miért kell gazdag férfi ha gazdag férfi a nyerő, de ez felszínes ellenérv. nem az a lényeg hogy sok pénze legyen, hanem hogy minél "erősebb" legyen. Vagyis: a nő alapvetően jó családot akar, nem gazdagot. már kérdés, hogy egy olyan sz*r világban élünk, ahol ez alapfeltétel. Nem szülhetek egy 23 nmes házba, munkanélküli segélyre 7 kölyköt. mert nem, mert éhenhal. ennyi.


"Says: I want a man who is motivated and has goals.

Means: I want a rich man" > ugyanez a szitu, azt hiszem világos.


"Says: I want a man who knows how to treat a woman.

Means: I want a rich man" > ezt nem is értem hogy kapcsolja össze, mindegy is. hülyeség.


a másik: a két ábra egymás mellett. nem lehet igaz, a nők számára is kiemelkedően fontos a külső, hiszen az alapján állapítjuk meg (érzékszervek alapján, látás, szaglás tapintás...) hogy mennyire alkalmas a másik majd gyerekvállalásra.

2011. jún. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"a másik: a két ábra egymás mellett. nem lehet igaz, a nők számára is kiemelkedően fontos a külső, hiszen az alapján állapítjuk meg (érzékszervek alapján, látás, szaglás tapintás...) hogy mennyire alkalmas a másik majd gyerekvállalásra."


A következő oldalon tovább van bontva az attraction cikk, amiben szerepel a fizikai vonzalom is.


Azért írtam, hogy megéri végigolvasni mert részletezve van minden.

2011. jún. 29. 01:06
 5/9 szamóca.. ***** válasza:

akkor is sokkal nagyobb százalékban van az szétbontva.

nem, ez egy hülyeség. egyébként a biztosítékot az csapja ki, hoyg az elején baromi tudományosan közli hogy ez ilyen-olyan szociológiai tesztek meg mif*szomok alapján, és milyen fene tudományos. hát tudományos a s*ggem, ez nem az. ha annyira tudományos lenne, nem arra menne ki, hogy ú legyen bmwd és csá, hanem kifejtené sokkal tudományosabban, amit én írtam. például. és odafigyelne a megnevezésekre, meg érted, tudományos cikkbe nem írunk ilyet hogy "azok a dolgok amikről a nők azt mondják érdekli őket, de valójában nem" kac-kac-kac, első éves egyetemista fejemmel tudom hogy ezért még a legpuhább tanárom is kivágna, csak egy szimpla egyetemi dolgozatomat, nem hogy ha tudományos cikként próbálnám meg megjeleníteni.

2011. jún. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szamóca: Látszik, hogy egy olyan férfi írta ezt, akinek nincs sikere a nökkel... Azért is lehet ilyen szánalmasan általánosító ez az egész..
2011. jún. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
"Who says I don't get laid? For all you know I've only had 4 rejections in 25 years."
2011. jún. 29. 10:56
 8/9 szamóca.. ***** válasza:

nem az számít. most divat ezzel dobálózni, meg utálni a másik nemet, hazugnak és szemétnek beállítani, a nőkre ráhúzni h valójában pénzéhes hazudozó rib*ncok, a férfiakra pedig hogy szexmániás állatias agresszív barmok. De godnolkodjatok már, mi ebben az igazság? Ha ezek igazak lennének, nem szidhatnánk a msik nemet. nem szidhatom a pasikat, ha nekem is ugyanúgy vaj van a fülem mögött.

de könnyű erre rákenni mindent, meg egyébként is, ez most olyan menő. könyörgöm, ha olyan rosszak a nők/férfiak, tessék kiköltözni egy lakatlanszigetre, és különböző makifajokkal létesíteni szexuális aktust, azok nem hajtanak a pénzre, és nem ell nekik nagy mell vagy feszes s*gg. nyissátok már ki a szemeteket és fejezzétek be egymás mocskolódását, az egyik ex hibáinak ráhúzását a másik emberre, és a többi baromságot. emberek vagyunk, hibákkal, de könyörgöm adjátok meg az ártatlanság élelmét, mert amíg én nem zsákmányoltalak ki, addig nem zsákmányolt ki az összes nő, és egyáltalán nem biztos hogy én ki foglak.

ahelyett hogy szexelnétek békében egymással, ilyen felesleges dolgokra fordítjátok az energiát...

2011. jún. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 szamóca.. ***** válasza:
csak hogy ne érje szó a ház elejét hogy csak a nőket vdem: hiába csalt meg sanyi józsi pista és béla is, egyáltalán nem biztos hogy marci is meg fog, és igenis megadom neki azt a tiszteletet hogy bízom benne. majd ha eljátszotta letépem a tökeit, addig nem is feltételezem róla.
2011. jún. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!