Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudok sírni?

Miért nem tudok sírni?

Figyelt kérdés

Igazából ez csak egy része a kérdésnek. Szóval az előző év őszében elég sokat bőgtem... hát... különböző okok miatt. Akkor egy nap úgy döntöttem; elég volt és egyik napról a másikra, elfolytottam minden könnyet. Azóta egyszerűen képtelen vagyok sírni. Nem mintha annyira akarnék, csak egyszerűen nem tudok, még akkor sem mikor jogos lenne. Az utóbbi időben pedig sokszor érzem, hogy sírhatnékom van, de egyszerűen nem megy. Részben azért írok ide, hogy kicsit megszabaduljak a sok kellemetlen gondolat súlyától, és kiváncsi vagyok mi mások véleménye.

Nos igen, az utóbbi időben elég sok a sötét gondolat a fejemben és sok téren bizonytalanná váltam. Néha úgy érzem már nem is vagyok önmagam. Egyedül vagyok ezzel? Mi lehet a megoldás? Bocsánat ha hosszú lett és a válaszokat előre is köszönöm


2012. szept. 11. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
pucolj hagymát
2012. szept. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké nem mondom, hogy nem mosolyogtam rajta, de normális választ vártam.
2012. szept. 12. 15:18
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az elfojtás az oka. Én is így vagyok. Mikor gyerek voltam, anyukám nem hagyott "bőgni". Nemcsak veszekedett rám, meg is vert, hogy "legyen miért bőgnöd". Az ilyemi aztán megmarad hosszú időn át. Lehet, hogy nem örökre, de sokáig. Pedig olyan jól jönne néha egy nagy-nagy zokogás.

Talán megható filmek segítségével... néha olyankor visszajön, ha valamin nagyon meghatódok.

2012. szept. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2012. szept. 14. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!