Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Menjek pszichológushoz?

Menjek pszichológushoz?

Figyelt kérdés
Pár éve folyton veszélyben érzem magam. Röpke, furcsa gondolataim vannak, például, ha valakit passzolok Omeglen, akkor biztos hogy pszichopata volt, és azért, mert megszakítottam a chatet, megkeres és megöl. Rögtön utána el is hessegetem a gondolatot, de nem tudok szabadulni tőle, egy kissé jelen van a gondolataimban... Vagy pedig, ma felmentem Chatroulette -re, és egy félmeztelen pasas volt a képben; azonnal bezártam, de eszembe jutott, hogy talán a háttérben még fut az oldal, és folyamatosan idegenek figyelnek engem, és ebből egy hatalmas botrány lesz... (Kérlek nyugtassatok meg, hogyha bezárom a Chatroulettet, az nem fut a háttérben ) Szerintetek szükség lenne pszicsológusra?
2012. szept. 13. 23:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem, csak a számítógép a rajta futó programok és az internet helyes ismeretének a hiánya miatt alakulnak ki benned téveszmék.


Nem kell pszichológushoz menned, olcsóbb ha megtanulod az informatika alapjait, hogy rájőj, hogy mik azok az alkalmazások és hogyan működnek a számítógépben.


Ha már megfelelő tudás lesz a birtokodban, akkor tudni fogod, hogy ha bezársz egy futó alkalmazást mint pl a "Chatroulettet" az nem fog tovább a háttérben működni (aktív lenni).

Továbbá azzal, hogy valakit passzolsz "Omeglen" nem fog tudni megkeresni.

2012. szept. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy kissé paranoiás vagy, túlságosan komolyan veszed az internet veszélyeit. Ha csak kicsit van jelen a gondolataidban, és csak néha filózol ilyeneken,akkor nincs gond, viszont ha egész nap ezen parázol, akkor jobb lenne pszcihológus után nézni.
2012. szept. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az orbáncfű tea rendszeres fogyasztása csodát tesz.
2012. szept. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha folyamatosan ilyeneken agyalsz az lehet paranoia vagy üldözési mánia. Ha szükségét érzed menj pszichològushoz abba még nem halt bele senki...
2012. szept. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy nagyon sokszor vannak ilyesmi gondolataim, az élet minden területén.
2012. szept. 18. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!