Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Örökre zárkózzak el vagy mi...

Örökre zárkózzak el vagy mi lehetne a megoldás?

Figyelt kérdés

A problémám két részből áll. Egyedül élek, szinte semmilyen kapcsolatom nem volt eddig.Ez önmagában is nagyon rossz, de még elviselhetetlenebbé teszi, hogy a melegebb időszakokban nem is szívesen megyek ki az utcára, mert a látvány szinte elviselhetetlen. Mármint a nőneműeké, akik gyönyörűek és persze elérhetetlenek.

A másik rész: az egyik szomszédom, akivel sajnos elég gyakran összefutok, egy ritka bunkó ember. nap mint nap megkérdezi, hogy mikor voltam utoljára nővel , legutóbb pedig már azzal jött, hogy levághatnám a férfiasságomat, úgysem jó semmire, vizelni meg anélkül is tudok. Félek, hogy egyszer eldurran az agyam és valami olyat teszek, amiért börtönbe kellene mennem.

Van megoldás? Mert jelen pillanatban kizárólag a bujkálást és elszigetelődést tudom elképzelni, mást nem. Ha kell, akkor olyan jellegű munkát fogok végezni, ami ezt lehetővé teszi.

Barátnőt szerezni; akivel kölcsönösen bejönnénk egymásnak;nem tudok.

Tudom, hogy elvileg ezt írhattam volna máshová is, de talán itt van egy-két ember, aki járt már hasonló cipőben és tud komoly választ adni.


2012. szept. 14. 18:29
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
64%

"Barátnőt szerezni; akivel kölcsönösen bejönnénk egymásnak;nem tudok."

Nem akarsz. Nem ugyanaz. (Azt hogy nem tudsz csak onnan tudhatnád, ha már megkérdezted volna az összes nőt a földön. De tippem szerint ez nem történt meg.)

2012. szept. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim válasza:
16%
guminő :)
2012. szept. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
Miből gondolod, hogy nem akarok? Nem tudok. Tényleg nem tudom az összes nővel felvenni a kapcsolatot, de megállás nélkül elutasítottak és sokszor csúnyán meg is aláztak. Az utóbbi időben pedig már besokalltam.
2012. szept. 14. 18:35
 4/51 anonim ***** válasza:
100%

Igeeen, megoldás, ha elbújsz, igénytelen munkanélküli, bujkálós magányos koszos büdös szőrös maciként élsz egy egy szobás panelben és rádrohad a tornanadrág... szép jövő.

vaaagy:

Megrázod magad, elkezdesz férfiként viselkedni, megmondom a szomszédnak, hogy kellemetlen az állandó homoszexuális érdeklődése a farkad iránt, és sajnálod, hogy az elfojtott vágyait a folyosón éli ki, majd veszel egy mély levegőt, eldöntöd, mit is szeretnél, milyen kapcsolatot, milyen lánnyal, és szembemész a félelmekkel és megpróbálsz ismerkedni. Nem egy helyen, száz helyen! Nem baj, ha mindenki nemet mond! Egyszer kell csak igent hallani!


Te döntöd el, mit csinálsz. L28

2012. szept. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
86%

Aki próbálkozik, az veszíthet. Aki nem próbálkozik, már veszített.

Válassz.

2012. szept. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:

na jó, akkor egy kicsit bővebben.

Ez a bizonyos szomszédom 45 éves, vagyis jóval több, mint én. Világéletében nagy csajozógép volt, minden nőjét megcsalta és nem is nagyon titkolta. Ő lenéz engem, mert én meg képtelen vagyok csajozni. Ráadásul ólajtónyi pofája van és nulla emocionális érzéke, magyarán beszélni vele lehetetlen.

A másik pedig: könnyen beszélsz nőként, de manapság, ha hímneműnek születsz, de nem vagy elég jó, akkor keserves dolgokat élsz át. Ez nem olyan egyszerű, mint neked az, hogy leüss pár tucat karaktert a billentyűzeten.

2012. szept. 14. 18:52
 7/51 nevem-senki ***** válasza:
100%
No, no, fiatalúr! A 3.válaszoló tökéletesen megfogalmazta a lényeget. :) Hány éves vagy?
2012. szept. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
100%

És ki nem sz*rja le a szomszédod véleményét? Én lesz*rnám a helyedben. Csajozós volt. És?? Beszól. Oké. És? Le kell sz*rni, és menni és tenni kell azért, hogy neked is legyen nőd. Igen, nekem k*rva egyszerű leírni ezt. De az a helyzet, hogy megtenni viszont csak te tudod. És ha nem teszed, akkor így maradsz, és csak egy életed van. Úgy b*szod el, ahogy akarod, nekem mindegy. De a helyedben legalább próbálkoznék és ha nem jön össze legalább azt mondhassam, hogy én MINDENT megettem!

Vagy ha már nem tudod lesz*rni a szomszéd véleményét, akkor bizonyítsd be, hogy téved. Vagy szeretnéd, hogy neki legyen igaza?

2012. szept. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
És Te miért nem vagy elég jó? Csúnya vagy? Vagy túl alacsony? Vagy netán van valami sérülésed, fogyatékosságod? Engem komolyan érdekelne, h miben látod a gyengeségedet, és miért ütköztél eddig elutasításba. Ez egy anonim fórum, nosza...
2012. szept. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim válasza:

Amig ennyire negativ vagy ne is varj pozitivumot az eletedben. Ilyen negativ gondkodas moddal eltudom kepzelni milyen negativ a kisugarzasod is. Igy nem csoda, ha eluldozol magadtol mindenkit. Kezdj el egy kicsit pozitiv iranyba gondolkodni. Csak probald ki egy hetig, hogy megprobalsz orulni mindennek.! Meglatod elobb utobb az eleted minden pontjan egyre tobb siker elmenyed lesz. A szomszedod egy taho. Mindenkinek van a kornyezeteben 1-2 ilyen gyoker. A megoldas az ha eszre sem veszed. Sot nevesd ki.

Ha erre keptelen vagy. Akk tenyleg bujj el!

2012. szept. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!