Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen egy "normális" ember?...

Milyen egy "normális" ember? Miért kell megszólni azt, aki kicsit is szokatlan?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, ha valaki nem olvad be a tömegbe, azt rögtön kinézik, megszólják, hogy milyen idióta.


Például egyik munkatársamat azért, mert 45 évesen nem tud főzni. Na és?? Eddig még nem halt éhen, akkor mi a gond??


Másokat pedig azért, mert mondjuk szokatlan hobbijuk van, hisznek Istenben vagy egy felsőbb erőben, hisznek a nagy Ő-ben, bölcsésznek tanulnak, különlegesen néznek ki. Stb...


Mi értelme van ennek? Miért kell megszólni azt, aki nem olyan, mint te? Ha valamivel nem értenek egyet vagy nem tetszik, akkor miért nem lehet azt egyszerűen lesz@rni, nem foglalkozni vele? Miért fáj az másoknak, ha valaki más elvek szerint él?

Egyáltalán milyen egy normális ember?



2012. szept. 16. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan nem létezik, hogy "normális ember". Mindenkiben van egy kicsi másság. Sokan a saját másságukat azzal takarják, hogy másokat cikiznek... Szerintem is hülyeség, de sok ember csinálja ezt, direkt cikizi a másikat.
2012. szept. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek olyanok, mint a birkák. Egy birka elmegy az út másik oldalára, a többi száz követi.
2012. szept. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek többsége, akik a "normális" kategóriába tartoznak nem tudják elfogadni azt, ha egy ember másabb, mint ők. Ezért cikizik, alázzák meg nyilvánosan őket. Közösségekben ugyanúgy van: ha kilógsz a sorból máris utálnak. Pedig nem is csináltál semmit sem. Ennek az az oka (szerintem), hogy a "normális" emberek félnek az újtól, a szokatlantól. És mivel a "furcsa" ember nem ember, így kicikizi.
2012. szept. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]

Mert a legtöbb ember ilyen mint a képen... Nem kell velük foglalkozni.

2012. szept. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálják, mert a saját egójukat próbálják megtámogatni azzal, hogy lenéznek másokat, és a lenézésre mindig az a legjobb célpont, aki kilóg.
2012. szept. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Legalább te ne tartozz azok közé, akik megszólnak mindenkit.

Valóban butaság ez az örökös megszólás, cikizés. A tényleg normális ember nem csinálja ezt. Sokan inkább a saját kisebbségi érzésüket kompenzálják ezzel.

2012. szept. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kisvuk29 ***** válasza:
Ha te nem akarsz megszólni senkit akkor neked nem kell foltozni az egódat.Ennek örülj és te legyél más.Neked nem kell a tömegbe olvadnod.
2012. szept. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
engem volt, hogy azért nem hívtak munkába, mert "fura" vagyok. értsd ezalatt,hogy nincs kedvem a kötelező köröket lefutni, jópofizni. de a munkát mindig rendesen végeztem. és a miért: van egy mondás, miszerint az erősebb kutya...
2012. szept. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

az emberek unatkoznak, hülyék, folyton be kell szólni valakinek, hogy ellensúlyozzák saját szerencsétlenségüket


birkák, erre tanította őket az élet, hogy beolvadjanak és másokat is erre kényszerítsenek. pontosan így működik egy fertőzés is.

2012. szept. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!