Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Segítségre szorulok még, vagy...

Állampolgár kérdése:

Segítségre szorulok még, vagy már mindegy? 30/F

Figyelt kérdés

Régóta vannak problémáim, amiket nem tudok megoldani egyedül. Családom nagyrészt elvesztettem, barátaim sincsenek már. Eléggé elkeseredtem... Gyenge és gyáva emberként kezdtem, most már tudom, de a sok bukás, ami ezután jött megerősített. Akármikor elhasaltam, felálltam leporoltam magam és tovább... Tudok emberekről akik ezért felnéztek rám. Nem vagyok egy kis hülye gyerek, ráadásul agresszívvé is váltam! Félek a szeretteim közelében lenni, volt már, hogy elmentem tőlük, mert éreztem, hogy nem bírok tovább uralkodni magamon. Egyre többször nem tudom mit teszek igazából, és mit nem. Bízom benne, hogy a körülöttem levőknek ez még nem tűnt fel. Végül, így egyedül nem bírok tovább élni, ezért döntenem kell, végzek azzal a néhány emberrel, akik miatt itt vagyok, aztán... majd lesz valahogy. Túl büszke voltam időben segítséget kérni. :(

Am. tökmindegy ki érti, meg ki nem?!



2012. szept. 16. 21:49
 1/3 anonim válasza:
Szerintem mindenkeppen menjel el egy orvoshoz es beszelj vele a problemaidrol! Vagy a csaladoddal beszelj hogy mi a bajod es ha megertik segitenek a csaladodra mindig szamithatsz. Menj el konyvtarba video tk-ba kavezoba akarhova beszelgess olyan emberekkel akik sztimpatikusak akar utcan buszmegalloba jarj el otthonrol.fiatal vagy meg elotted az elet hasznald ki!probalj pozitivan gondolkodni!:)
2012. szept. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Térj vissza Jézushoz! Ő megváltoztatja az életed!!!!!!!!!!!!
2012. szept. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Aaaaaaaaaj, csak hittérítőket ne!
2012. dec. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!