Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek partyarc,...

Hogyan legyek partyarc, vagyis legalábbis érdekesebb?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egy elszürkült, unalmas ember lett belőlem, aki külsőre, megjelenésre vonzó, mégis lehangolóan unalmas öltözködésre, életre, stb.


Valahogy fel kellene magam dobni, de nem tudom hogy kezdjem el. A magyar fiatalok között elindult egy nagyon durva kálvária, egyre többen keserednek meg, szürkülnek el fiatalon, így már nem elég megkeresni a megfelelő társaságokat, vagy ha meg is találja az ember nem fogadják be, direkt emiatt.


Erről nem kérek kritikát.


Arra szeretnék választ kapni hogyan legyek érdekesebb, stílusosabb, fiatalabb, vagányabb, anélkül, hogy majmot, hülyét csinálnék magamból.. hogy csináljam?


Az jó ha a new-yorkerből öltözködöm pl?


2012. szept. 16. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Tanulj meg vizen járni. Nekem bejött.
2012. szept. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De most ezt h gondolod,h new törjétek e és mára némi ivagy?
2012. szept. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
utolsó, mivan?
2012. szept. 17. 00:08
 4/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Csak mert én nem találkoztam ezzel, amit leírsz, főleg nem azzal, hogy ez egy jelenség lenne. Szerintem öltözz úgy, ahogy tetszik. :D (A new yorker elég gagyi.)
2012. szept. 17. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nem AZ öltözködéseden múlik, hogy mennyire vagy érdekes személyiség.
2012. szept. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 2xSü ***** válasza:

Egy közelítő kérdés: Mit jelent az, hogy partyarc? Mitől tartasz valakit annak? Mert gondolom te sem attól tartasz valakit annak, hogy így vagy úgy öltözködik.


Viszont azt gondolom, hogy nem lehet eljátszani azt, ami nem vagy. Nem lehet eljátszani, hogy humoros vagy, ha nem vagy az. Legalábbis hosszútávon nem. De nem kell annak lenned, hogy jól érezd magad a bőrödben, jó barátjaid legyenek. Ehhez tényleg csak azokat az embereket, azt a közeget kell megtalálni, ami elfogadja és értékeli azt, amilyen valójában vagy.

2012. szept. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de változni lehet.
2012. szept. 17. 12:17
 8/8 2xSü ***** válasza:

#7: Igaz, változni lehet, de az nem egyik napról a másikra történik. A jellemvonásbeli változások nagyon lassan történnek meg. Nagyon sok idő kell ahhoz, hogy amit szándékosan viselkedésformát magadra veszel, az a természeteddé váljon.


Viszont itt valami olyan tulajdonságról van szó, amit nem lehet csak úgy eljátszani. Pont erre írtam, hogy nem lehet eljátszani azt, hogy valaki humoros, ha nem az. Ha lenne aktív humorérzéke, az megnyilvánulna. De hiába akarsz humoros lenni, ha nem jutnak eszedbe humoros dolgok.


Viszont visszatérve: Mitől számít neked valaki „partyarcnak”? Mert tuti, hogy nem attól, hogy a New Yorkerből öltözködik. Attól még lehet valaki unalmas, háttérbe szoruló ember.

2012. szept. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!