Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Majdnem öngyilkos lettem! Mit...

Majdnem öngyilkos lettem! Mit tegyek? Van akinek ilyen dolgok után happyendel végződött? és Boldog? Igazakat várok!

Figyelt kérdés

23éves srác vagyok ha észnél vagyok akkor nem vagyok gáz se külsőleg se ész ügyileg viszont sok fájdalmat kaptam az élettől Január péntek 13.án bevallotta az exem hogy megcsalt (2napra rá munkámból is kirúgtak) és 4év kapcsolat után elhagyott és kettesbe laktunk 3 évig!Ja és 13.a után kértem volna meg a kezét! Utána pár hónapra rá eljegyezte a pasi akivel megcsalt!De túl lettem rajta de olyan traumát okozott hogy nemi életbe nem tudok teljesíteni minden barátom kihasznált vagy csak igérgettek és már besokaltam és elzavartam mindenkit körülöttem!Egyszer majdnem öngyilkos lettem de mint a filmekbe lány ismimmel összejöttem pillanatok alatt viszont ágyban nem nagyon tudok teljesíteni!Mondja hogy így meg úgy szeret elég nyílt kapcsolatai voltak vagyis sok barátja van és nem hanyagolja de munkából hazaértem és mondja hogy ismerőseivel webkamozik ez nekem kissé kellemetlen!

Végül most anniyra stresszbe vagyok hogy munkán majdnem fej lőttem magam mivel olyan szakmát végzek ahol fegyverem is van.Velem van a lány de érzem hogy bukni fogok.Ha bukok végképp megteszem már most bennem van szívemnél érzem a fájdalmat minden 3. órában szinte szívem benyilal kiráz a hideg stb.Minden nap kezembe a fegyver nagyon sokat agyalok.De megfogom tenni csak segítsetek és ne kamu történetekkel tudtok eseteket ahol helyrejött az illető élete vagy legalábbis boldog?Sok fájdalom ért sokat nyeltem és idáig fajult hogy a lelkem jellemem legyengült nagyon durván!Mondjatok valami értelmes vélaszt.Köszönöm szépen

Sziasztok



2012. szept. 19. 23:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
51%
Nincs egy hónapja,h begyógyszereztem magam.most keményen dolgozom a lelki megnyugvásért...20l
2012. szept. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem itt az kell elsosorban, hogy megertsd, minden embernek vannak problemai, amiket meg kell oldani! Miert akarod ilyen konnyen feladni? Velem is tortentek mar boven rossz dolgok az eletben, de tudom, hogy mik a celjaim es kuzdeni is fogok ertuk, akarmilyen nehez neha. A tunetek, amiket leirtal szerintem szorongasos, panikbeteges tunetek, es ezt onnan tudom, hogy nekem is vannak neha. A baratnodben probalj egy kicsit jobban megbizni. Ne akard bevonzani a rosszat! En is csalodtam mar sok nindenkiben, de tudom, hogy kik azok, akikre tenyleg szamithatok! Fel a fejjel es verj ki minden ilyen butasagot a fejedbol!:) probalj meg relaxalni neha, kicsit lazitani, elfelejteni minden but es csak a jora gondolni. Peldaul kepzeld el a szep jovodet es torekedj az eleresere(de ne gorcsosen!) haho, 23 vagy, elotted az elet!:)))

2012. szept. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
33%
Neked most egy rendes komoly kapcsolat tenne jót, nem egy ilyen nyilt kapcsolat egy haverlánnyal.
2012. szept. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
62%
Nem nyilt, hanem a lany eddigi kapcsolatai voltak azok, ha jol ertelmeztem, nem?
2012. szept. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
98%

Először is jó lenne ha megszabadulnál a munkádtól, mert így ön és közveszélyes vagy.

Másodszor, amit ilyenkor a legkevésbé akarnál hallani: nincs túl nagy problémád.

És itt jön a de: de pont ezért kívülállóként pontosan látszik, hogy helyrehozható. Nem a világgal van a baj, hanem veled. Ez nem b*szogatás, ez tény. A világ olyan amilyen, ami változhat, az te vagy meg a hozzáállásod. Ezt onnan tudom, hogy átmentem rajta. A halálvágyon is, és azon is, amikor rájöttem, hogy a világ pont olyan amilyen és ilyen is marad. Ami változhat az az, ahogy én gondolkozom a világról. És nyugodt szívvel mondhatom, hogy igenis boldog vagyok, de legalábbis jól érzem magam a bőrömben. A világ még mindig ugyan olyan. Én nem.

Szóval, igen, helyrehozható. És túlélhető. És még jó is lehet, meg boldog is lehetsz. De ezért neked kell tenned!!


Könyv. Fogod, megveszed vagy letöltöd, és elolvasod!

Louise L. Hay - Éld az életed

2012. szept. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
100%

Minden rendbe hozhato csak akarnod kell!!!

Hagyd ott a haverlanyt es mielott komoly kapcsolatba kezdenel eloszor probald magad helyrehozni. Amig igy gondolkodsz es nem bizol senkiben nem tudsz Igazan Jo Oszinte kapcsolatot kialakitani. Mielott barmibe kezdenel legy egy kicsit onzo csak azt tedd amit szeretnel!!!

Elobb onmagadban kell meglatnod azt a sok sok jo dolgot ami benned van aztan megkell mutatnod az egesz vilagnak.

Nem szabad kapkodni. Szep lassan epitsd fel a dolgokat.

Mindenkinek vannak gondjaik. El sem hinned milyen sok. Nem te vagy az elso akit megcsaltak becsaptak es nem is az utolso. De ez nem a te szegenysegi bizonyitvanyod, hanem a kedves exe. Aki hidd el elobb utobb visszakapja majd a sorstol azt amit a masiknak ookozott.

Mutasd meg Magadnak aztan a Vilagnak, hogy milyen ertekes vagy!! Fel a fejjel. Amig csuggedsz es negativ vagy az eleted is az lesz. Tojni kell a vilagra. Csak pozitivan!!!

2012. szept. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el van ennél sokkal rosszabb is. Pl. amikor közli veled az orvos, hogy menthetetlen beteg vagy. Na egy ilyen hír hallatán örülnél, ha csak az lenne a legnagyobb gondod, hogy a párod elhagyott. Ha egy egy szerelmi csalódás után mindenki megöngyilkolná magát már kihalt volna az emberiség. Nem kell mindenáron partnerkapcsolat azonnal, minél jobban rágörcsölsz annál rosszabb, most talán az élem az életem egyedül időszaknak jött el az ideje (hol van a családod, szüleid? nem szégyen ha egy férfi jó kapcsolatot ápol a családjával és sokat van velük). Egyébként aki ajánlotta neked az Éld az életet c. könyvet, nagyon jó könyvet ajánlott! Érdemes elolvasni. És mindig lebegjen a szemed előtt... mindenből fel lehet állni mégha azt hiszed, hogy ez itt a vég!
2012. szept. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami elmúlik megsiratjuk és továbbmegyünk. Nem kell túl nagy jelentőséget tulajdonítani olyan dolgoknak, amiknek nincs túl nagy jelentőségük. Elvesztettél valamit? Szerelmet? Állást? Lesz másik helyette. Ennyi. Legyen egyetlen fix pontod és újraépíted az egészet. Az erő veled van!
2012. szept. 20. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

"Neked most egy rendes komoly kapcsolat tenne jót, nem egy ilyen nyilt kapcsolat egy haverlánnyal."


Hát szerintem meg magában kellene összeszednie magát, nem egy párkapcsolaton át mászni ki a szarból, mert ha ne adj Isten vége lesz annak a mentő kapcsolatnak, akkor azzal a lendülettel megint elveszti a lába alóla a talajt.


Így termelődnek ki a kapcsolatfüggő szerencsétlenek? Szar helyzetben vagy? Gyorsan hozz össze egy komoly kapcsolatot, csak úgy lehet túl élni! Aztán el is hiszik...

2012. szept. 20. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen megpróbáltam én is!

Nem sikerült szerencsére!

Szüleim elvittek pszichiátriára, ott feküdtem két hétig!

A lényeg! 29 vagyok és tökéletesen boldog.

Találtam egy csodálatos férjet, akitől immáron 9 hónapja született is egy fiam. Szép kertes házban éljük a boldog kis életünket!

Mindig van kiút!

2012. szept. 20. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!