Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti mit csinálnátok ha életetek...

Ti mit csinálnátok ha életetekből csak egy hét lenne vissza?

Figyelt kérdés

2012. szept. 20. 13:55
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
MENNÉK CIGÁNYOKAT FELGYÚJTANI!
2012. szept. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
Annyiszor verném ki ahányszor tudnám
2012. szept. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
natűr bolond,figyeleméhes troll,nevezz aminek akarsz. A barátaim csak úgy hívnak,hogy "TEDD LE A KÉST,NEEE"
2012. szept. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Elhiszem:)
2012. szept. 20. 20:45
 25/30 anonim válasza:
Végre abba hagynám a fogyókúrát és annyit ennék amennyi belém fér, élvezném az ízeket. Elkölteném az összes félre tett pénzemet olyan dolgokra amikre eddig sajnáltam. Elásnám a naplóimat, hogy majd csak akkor találják meg amikor már azt sem tudja senki ki volt az a Herczeg Izabella (vagyis én)... ki tudja, talán egy jó kis könyv és film készülne belőle :D
2012. szept. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
Sokat aludnák,és nem dolgoznák,és minimum 5-10 embert kinyirnák,mert tudnám,hogy már nem lesz belőle probléma.
2012. szept. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Elmennék New Yorkba,vagy valami szép helyre az összes barátommal,és a családommal együtt.

Napközben a családdal lennék,éjszaka meg drogoznék,innék,buliznék,táncolnék,minden este szexelnék.

2012. szept. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Végre bevallanám annak a bizonyos fiúnak,hogy szeretem ://
2012. szept. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:

Elmondanám egy lánynak hogy szeretem. Egy egész napot vele töltenék. Fifaznék a legjobb haverommal majd este innék vele. A családommal este megnéznék egy akármilyen mûsort, a lényeg, hogy együtt. Elmennék Madridba. Nosztalgiáznék mindenkivel. Eltöltenék még egy utolsó napot az iskolában és utoljára lemennék az edzôterembe. Az utolsó nap elmondanám egy-két embernek a véleményem, felkeresném az elajándékozott kutyámat leülnék vele egy rétre, megnézném vele a naplementét és az elégedettség teljes nyugalmával meghalnék.


17f

2012. szept. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Találkoznék a legfontosabb emberekkel, akiket ismerek, beszélgetnék velük, nosztalgiázgatnánk. Aztán elmennék a családommal New Yorkba, ahova mindig is el akartam menni :) Este megnézném felülről a várost az empire state building tetejéről *-* Aztán felhívnám még a fontos embereket, hogy elbúcsúzzak tőlük... És azt hiszem, kb. ennyire vágyom.
2012. szept. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!