Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az igazi férfiak is sírnak?

Az igazi férfiak is sírnak?

Figyelt kérdés

nem tartom magam férfinak. egy éretlen 21 éves srác vagyok.

és mostanában elég sokszor török ki sírásban, vagy a könnyeimben. persze úgy, hogy senki sem látja, és senki sem tud róla.

családi idillem megvan, hibáztam az életemben rengeteget, ezt többé kevésbé tolreálták is.

sokszor nézek vissza a múltamba, és akkor török ki könnyekben. képtelen vagyok életem egy bizonyos szakaszán továbblépni. a lányoknál sincs ez másképp. mindig olyasvalaki kell, akit nem kaphatok meg. ha meg mégis megkapom, azzal üldözöm el magam mellől, hogy mást keresek benne mint az aki, és meg akarom változtatni. :/

egyre egyre erősödik bennem az érzés, és a tudat, hogy nekem egyedül, magányosan kell meghalnom. természetesen gyerekek nélkül. fájó ezt leírni ennyi idősen, de nem akarom, hogy ha véletlen egyszer lesznek, ezt örököljék tőlem, és gyakorlatilag, egy depressziós, személyiségzavaros, és gyaníthatóan a skizofrénia egyes jegyeinek kibontakozó szálaival teletűzdelt apafigura lenne az életükben. és felnőve, vagy kamaszkorba érve hasonló tüneteket produkáljanak, és boldogtalan életet éljenek miattam, mindez úgy, hogy én végignézem..:/


semmi sem vagyok, nemhogy férfi...egy férfi nem ilyen. számtalanszor megkaptam már.

sosem lehetek boldog, mert arról sincs fogalmam mi az ami boldoggá tenne.


aki nem ilyen, mint én, hanem aki igazi Ember, sikeres az életben, szerető feleség, gyerekek, család, jó munkahely, egyszóval mindene megvan, képes arra, hogy elérzékenyüljön?


vagy a legkeményebb igazi nőcsábász aki falja a nőket, és milliomos, és mindig minden sikerült neki az életben sírhat valaha is életében?


a kérdésem nem negédes irányú. nem kell sajnálni, és elítélni, merthogy vállveregetést várok....

tudom, hogy az életem a saját kezemben van, csak gyengülnek a kezeim, és jelen pillanatban nem sok értelmét látom hogy mégis én mit keresek itt?



2012. szept. 20. 23:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%

Az egyik ilyen kérdezőt én egyszer elkapom és felpofozom, de komolyan!! Szedd már össze magad!

Ne azt nézegesd, hogy mi történ veled régen, mert az már elmúlt! NINCS!

És erről könyveket írtak már, többet is, úgyhogy én már nem írnám le újra, ha nem gond...! :) Olvass! Vagy felpofozlak! De komolyan! :DD

2012. szept. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%

a céljaink elérése mindig is nehezebb volt...egy igazi férfi sír,az igazi férfi nem az aki izmos és van 20 centis szakálla meg tetkója meg 600 csaja meg mittom én=Dde erre majd remélem magad rá jössz ki az igazi férfi=)))

nekem az álmom(vagyis az egyik álmom) egy nyomorult jogosítvány és most b@szott ki velem az élet e téren...


de küzdj ne add fel hisz ha az ez az álmod a szíved vágya tegyél érte és sikerülni fog,rohadtul nehéz lesz de soha ne add fel!!!!


Én is félek hogy milyen lesz a gyerekem mert igen csak nyomorult lelki világom van...de ott leszek neki és segíteni fogok rajta..mint ahogy anyám tette...ha sírtam ott feküdt mellettem az ágyamban és nem ment el addig míg el nem mondtam neki mi bajom volt és segített mindig...

2012. szept. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%
Igen, az igazi férfiak is sírnak! Az senkinek sem jó, ha visszatartja szerintem... (legalábbis én lány létemre is mindig visszatartom, és nem tesz valami jót..)
2012. szept. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

de azt mondhatom neked hogy ne küzd túl erősen,rengeteg dolog jön magától=DDDdöntsd el mit látsz jónak=)))és mindig légy jó ember=)))

a második voltam=))

2012. szept. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz.Velem is előfordult már párszor,de elég szar élményeim vannak főleg a gyerekkoromból amit sokan szerintem el se hinnének.Szóval meg volt az okom rá,hogy sírva fakadjak,lányok miatt nem nagyon sírtam.Régen próbálkoztak nálam,de nem tudtam megnyílni egyikük előtt és inkább eltaszítottam magamtól őket.Egyetlen lány volt,aki miatt kedvem lett volna sírva fakadni de rajta 2 hét alatt túl tettem magam.

Szerintem minden embernek van olyan pillanat,amikor jobb ha kiadja magából,mert ez is hozzá tartozik ahhoz,hogy emberek vagyunk.Aki azt mondja,hogy nem sírt még soha az hazudik és csak teszi a fejét,hogy mekkora menő csávó.

21/F

2012. szept. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Te magadnak csinálod a gondokat, mármint ezt mindet amit érzel, ezen gondolkodsz és elhiszed hogy de sz*r az életed. Mire jó ez? Jó, én is csak 26 évesen jöttem rá, hogy mekkora idióta gyerekes gondolkodásom volt... pont olyan voltam mint te. De amint pozitívan kezdtem látni mindent, meg is változott minden. Lettek barátaim, párom, munkám, pénzem, sikereim. És nem nyavalygok többé magamban sem és nem gondolok a múltra mert az semmire nem jó. Ha valamit el akarsz érni tenni kell érte.

A kérdésedre meg... igen mindenki sír, a legtöbben otthon ahol senki nem látja, és senkinek be sem vallanák. De még a legkeményebb ember is szokott sírni. Néha jól is esik.

2012. szept. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Én úgy tudtam hogy a férfiaknak nincsen lelkük
2012. szept. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Igen, mindenki képes rá hogy sírjon. Csak van aki nagyon ritkán, és van aki sűrűn.
2012. szept. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
61%

Most mit hazudoztok szerencsétlen srácnak?!

Hisz ti is tudjátok, hogy az IGAZI FÉRFI sosem sír!

Hogy még az esélyét is elkerüljük izzó piszkavassal égették ki mindannyiunk könnymirigyét!

Ha veled ezt nem tették meg, akkor az is csak azt bizonyítja, hogy nem vagy férfi...

Ha meg nem látod meg az iróniát szavaimban akkor ----> keresd meg SP-t és társait...

2012. szept. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem attól függ miről van szopni.

Szal meghalt egy szerette és sír az nem gáz.

De csaj után bőgni?

Az kicsit gáz

2012. szept. 21. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!