Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Milyen számotok...

Fiúk, férfiak! Milyen számotokra a megfelelő/igazi nő?

Figyelt kérdés
A következők közül válasszátok ki a számotokra megfelelő tulajdonságokat: vékony, teltkarcsú,duci,kövér,magas, alacsony,középmagas,kékszemű,barnaszemű,zöldszemű,hosszú/rövid/közepes,barna/szőke/vörös haj;kedves,aranyos,segítőkész,figyelmes,türelmes,''plázacica'',visszafogott,bolondos,viccelődő,jó humorérzékű, jól tud főzni,takarít,nem féltékeny,hisztis,lázadó,elégedett.Ha még fontos számotokra valami, kérlek írjátok oda. Kort, nemet is légyszi. :)
2012. ápr. 12. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet így bekategorizálni. Ami nekem fontos, hogy legyen vékony és ne legyen nálam magasabb. A többi nem számít... Összességében tetsszen, fogjon meg benne valami:) Természetesen vannak olyan negatív dolgok, amik taszítanak egy lányban, de azokat most nem sorolnám.(1-2 pl.: dohányzás, buli mánia, ribancos életmód stb.)

23F

2012. ápr. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Vékony, középmagas, barnaszemű, közepes vagy hosszú barna hajú.

KEdves, aranyos, segítőkész, figyelmes, türelmes, visszafogott, bolondos, humoros, jól tud főzni, takarít, nem féltékeny, nem hisztis, nem lázadó


20 F

2012. ápr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

vékony, kék szemű, szőke hajú, szeplős. az ilyen lányok vmiért nagyon vonzóak nekem. de am ez mindegy, ha nagyjából szép és csinos.

jó, ha dekoratív (smink, ékszerek stb.), ápolt és olyan ruhákat hord, amik vagányak, egyediek, és kiemelik az alakját, hangsúlyozzák az "adottságait", mint a cicanaci pl.

azt nem bírom, ha egy lány visszafogott, szelíd, simulékony, alkalmazkodó, kedves és cukkermukker - ez olyan tipikus! én azt szeretem, ha erős, magabiztos és határozott (nem erőszakos) a maga nőies módján, ha nem finnyáskodik, kényeskedik, ha társam tud lenni a kalandokban és a baráti körben (ahogy én is az övében), ha örömmel kosarazik, pingpongozik és sörözik meg pálinkázik velem pl.

és am egy nő el tud varázsolni az eszével - nem a műveltségével vagy a lexikális tudásával, hanem az okos, praktikus észjárásával, az érdekes eszmefuttatásaival. volt már olyan végigdumált éjszakám egy gyönyörű lánnyal, amire ugyanolyan izgatottan gondolok vissza, mint egy átszexeltre.

ja, az meg, h házitündérkedik-e: nagyívben lesz*rom, de inkább ne tegye (olyankor jön a hiszti, h megint a földön hever a gatyám meg összejárkáltam a frissen mosott követ...)

2012. ápr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2012. ápr. 12. 19:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, de csak annyit szólnék hozzá, hogy szerintem tök jó, amit a 19:34-es írt, nem sablon szöveg, jó ilyet is olvasni.
2012. ápr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

vékony

alacsony-középmagas

kék szemű

hosszú haj

kedves, aranyos, segítőkész, figyelmes, visszafogott, jó humorérzék, takarít,

24F

2012. ápr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a legfontosabb egy lányban, hogy legyen önbizalma, legyen vidám és kedves. Külsőre pedig legyen arányos és stílusos. Tudja, hogy mi áll jó neki!
2012. ápr. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, bocs ez lemaradt! 30F
2012. ápr. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!