Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Milyen számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen számotokra egy igazi nő? Hogy néz ki, hogyan öltözködik ilyenekre gondolok.

Figyelt kérdés
Fotókat is szívesen látok, de ne pucér képeket linkeljetek, hanem inkább olyat amiben ruhában van az illető, hogy azt is láthassam milyen stílus jön be Nektek. :)
2012. ápr. 1. 22:14
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
bakancs hosszú szoknya fűző meg kivágott felső minden feketében magas fehérbőrű egyszóval goth
2012. ápr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi nő mindegy mibe van :) 18/F
2012. ápr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Én az elegànsan öltözködő, nagymellű lànyokat szeretem.
2012. ápr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Ha így öltözöl és így is nézel ki akkor tuti nyerő vagy nálam : [link]
2012. ápr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl kövér és nem túl sovány. Feszes a bőre, nem narancs. Az arca fiatalos, nincs cigis pofája. 170cm magas, barna szem, barna haj. Természetében visszahúzódó, kicsit szégyellős, de ha megismered akkor egy kis perverz vadóc az ágyban. Nekem ez lenne a tökéletes.
2012. ápr. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az igazi nő az nőiesen öltözködik. Ez alatt azt értem, hogy mindig tudja, milyen alkalomkor mit kell felhúznia, amiben jól is érzi magát. Számomra az igazi nő nem másoknak akar tetszeni, hanem elsősorban magának, aztán a párjának. Szóval nyilván sétához elég egy melegítő, ha a városba megy fel mondjuk valamit intézni, akkor azért kicsit igényesebb legyen, minimum farmer vagy valami normális szövésű nadrág, nyáron lehet szoknya bármikor, vagy rövidnadrág is...mindegy. A lényeg, hogy alkalomhoz illő legyen és ne öltözzön el (alsórész, felsőrész). Legyen igényes, de laza. Én személy szerint jobban kedvelem a sportos ruházatban járó lányokat, mert természetesen hat. Az sem jó, ha valaki túlságosan merev (kivéve ha férfi), ha túlságosan elegáns akar lenni. :) Lényeg, hogy jó a nő egy vasárnap reggelen kócosan, melegítőben, hisztisen is :D
2012. ápr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Számomra igazi nő Pokorny Lia, nem csak kinézetre, hanem az alábbi cikkből kiderül, hogy kívül, belül igazi nő, minden nőnek így kellene gondolnia, mert így van :


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. ápr. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző, fura ízlésed van, ami az arcot illeti.
2012. ápr. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

mentek a zöld kezek.

:)

2012. ápr. 2. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!