Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért hiszi magát annyi tini...

Miért hiszi magát annyi tini "elvont művészléleknek"?

Figyelt kérdés
A közösségi oldalakon egyre többet látok ilyet..kamasz fiúk, lányok beszélnek rébuszokban és írják ki, hogy márpedig ők művészlelkek. Alapból így mutatkoznak be. Ez valami divat lett? Az igazi művész alkot és nem henceg. Ismerek olyanokat, akik divatból csinálják és olyanokat is, akik igazi művészek.
2009. aug. 1. 23:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%

Egyszóval kifejezve:Egoisták!

Én sajnos már sírni tudnék tőlük,ha meg valaki szépen megmondja nekik hány a kettő megsértődnek rád mindennek elmondanak és még el is hiszik nekik :(!

2009. aug. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

Ez az uj divat! :))

Szerintem azt sem tudjak, mi fan terem, csak mondjak, mert mastol is ezt halljak, es ez a meno :))

2009. aug. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Egyetértek. az igazi művészlelkek sose hangoztatják ezt. úgy látszik, divat lett "művészléleknek" lenni. előbb volt az emo, aztán a goth, jövőre jön a meg nem értett bölcsészstílus?:D
2009. aug. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Az egyik kedvenc mondásom hogy " Attól, hogy nem értenek még nem biztos hogy művész vagy.":D
2009. aug. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
65%
Hát... én inkább elvonulok egy sarokba és igyekszem alkotni valami nagyot, amit elismernek. És majd néz a sok szerencsétlen, hogy én tudok is, amíg ők csak divatolnak:D Oké, én nem vagyok meg nem értett, nem vagyok művészlélek, de művész, az leszek valamikor, amikor majd kiérdemlem ezt a titulust:) Művésznek lenni nem abból áll, hogy az ember hülyeségeke beszél.
2009. aug. 2. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
Vannak igazi művészlelkek, de nagyon kevesen. az egyik rokonomnak volt úgy 20 éve egy egyetemi csoporttársa, egy srác, aki József Attilát olvasott pedig műszakis volt, répaföldekre járt ki szabadidejében és úgy ette a répát, hogy épp akkor húzta elő a földből és közben Pink Floydot hallgatott. ugyanazt a szakadt farmert hordta hetekig. nagyon keveset beszélt, de ha nagy ritkán megszólalt, olyan volt a hanghordozása, mint aki most ébredt egy erős szedálásból. mindenki rajta röhögött, de őt ez soha nem bántotta, halál jól érezte magát. na, ez a gyerek egy igazi elvont művészlélek volt. ilyennek születni kell.
2009. aug. 2. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mert már nem tudják kínjukban, hogy mivel tűnjenek ki. És ez most menő és még nem mindenki "fertőzött". Ilyen az emó is, de az már unalmas,mert túl sok van. Most már jöhet ez az új..a művészlélek dolog!!
2009. aug. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én messze nem vagyok művészlélek, nem is értek semmi ilyenhez. Nem mozgat meg valamiért, pedig azt mondják, én is olyan "elvont" vagyok... Elvontnak elvont, de semmi közöm a művészethez. -.-"

Gondolom, egy menő elkezdte a többi meg ment utána, hogy "Na akkor most én is olyan menő leszek, mint a Pistike, mert az a trend!"... :S Sajnos ez így megy manapság. :(

16L.

2009. aug. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
15%
száljatok le az emo-ról ! köxy nemtom mi olyan lehetetlen hogy mindig ezt a stílust kezdik el leszenyózni :S 14 1 emo csaaaaaj
2009. aug. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mert az emosok divatmajom önsajnálkozók, akik azt hiszik, hogy tudnak mindent és egyfolytában érzik a fájdalmat. Álszent az összes. Ha háború lenne, megtudnák, hogy mi az igazi szenvedés.
2009. aug. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!