Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Pszihodokik. Mi lehet velem a...

Pszihodokik. Mi lehet velem a baj? Egyszerűen utálom az embereket vagy más? .

Figyelt kérdés
Tehát van egy Pesti haverom aki cigizik és sík hülye..a tanárok csak kegyelem kettessel engedik át teljesen hülye órán a ceruzáival játszik infó órán rohadt idióta tehát semmit se tud..bevallom én se vagyok okos de annyira buta mint ő, nem vagyok. SEMMIT NEM TUD azt hiszi hogy a cigivel menő..néha jó fejnek érzem de van hogy meg tudnám ölni olyan idegesítő a hülyesége. MI a bajom, ezzel lehet kezedeni valamit? mit tegyek? NORMÁLIS VÁLASZOKAT SZERETNÉK NEM OLYAT HOGY TE BAROM MEG STB...
2012. szept. 25. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:

semmi gond nincs veled,ez egy normális reakció,sokszor vagyok én is más emberekkel,az olyanokat akik azzal tudnak felvágni,hogy cigiznek mert sokat költenek piára azt lenézem valamilyen szinten,sőt néha már sajnálom

neked semmit nem kell tenned,sokkal inkább neki

2012. szept. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jah de az nem állapot hogy én már ki idegelem magam ezen.. egyszerűen ha nem akarom is ideges leszek ezen.. leginkább azon hogy ennyire alul teljesített... az idegesít.
2012. szept. 25. 19:52
 3/10 anonim ***** válasza:
keress valami olyan elfoglaltságot ami teljesen leköti a figyelmed ,talán az segít
2012. szept. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
oké, köszi.
2012. szept. 25. 19:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Keress más barátot...
2012. szept. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

az,hogy más mit csinál,az a saját dolga


viszont az sincs teljesen rendben,hogy te a másikkal foglalkozol és idegeled magad a másik miatt

2012. szept. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

1# nem én megyek az ő társaságába ő jön az enyémbe.

2# nem foglalkoznák de mindig ezzel idegesít kérdi kérsz 1 szállat, fojton tőlem kérdi órán hogy mit kell csinálni...stb

2012. szept. 26. 17:57
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor rázd le.
2012. szept. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
vannak olyan emberek, mint a haverod, gondolj arra, hogy a cigi, meg a nincstelenség majd elintézi helyetted, ne öld meg :D
2012. okt. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem is akarom csak szinte úgy érzek :DD
2012. okt. 10. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!