Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy lehetne önbizalmam?...

Hogy lehetne önbizalmam? Nagyon csúnyának érzem magam! 18L

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 09:27
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
igazéból szép vagy? szokták rád mondani,h. csúnya vagy?mert ha igen,akkor elhiszem,h. nehéz magabiztosnak lenned,de próbálkozz.Ne gondolj semmire,ha néznek,gondolj arra,h. csak azért,mert szép vagy.Öltözz csinosan,olyan ruhákban,amiben JÓL ÉRZED MAGAD! ez fontos.É smáris magabiztosan fogsz közlekedni.Biztos vagyok benne,h. nem vagy csúnya :]
2009. aug. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%

Olyan ember szerintem nincs, hogy csúnya. Valakinek BIZTOS hogy tetszik az is, aki a legtöbb ember szemében csúnya.

Például a legtöbb fiú csorgatja a nyálát ezekre a(z anorexiás) modellekre meg színésznőkre, szerintem meg bűn rondák, arról nem is beszélve, hogy belül meg teljesen üresek.

Jól is néznénk ki, ha mindenkinek ugyanaz lenne a véleménye.

2009. aug. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%

Ha szép nem lehetsz, legyél érdekes, kedves, sikeres.


Ha ezek megvannak, önbizalomban sem lesz hiány.

A legegyszerűbb, ha sportolni kezdesz valamit. Ha kitartó vagy, sikeres lehetsz benne...

2009. aug. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elöttem szólókkal! :) Hidd el nem vagy csúnya,hisz mindne embernek megvan a maga szépsége. Neked is. :P
2009. aug. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mások azt mondják szép vagyok de én ezt nem hiszem el mert szerintem nem igaz!
2009. aug. 3. 10:37
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindig elkezdem magam másokhoz hasonlítani:S
2009. aug. 3. 10:37
 7/9 anonim ***** válasza:

"Mások azt mondják szép vagyok de én ezt nem hiszem el mert szerintem nem igaz!"


Akkor irány a pszichológus! Nem vicc. Ha az önmagadról alkotott képed nem tükrözi a valóságot (attól nagymértékben eltér), az súlyos mentális zavarokhoz is vezethet.

2009. aug. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Óóh, most nem kell mindenért rögtön pszichológushoz menni, az nem igazán megoldás. ha nem tudja magától magát elfogadni, akkor kis idő elteltével, lehet, hogy "visszaesik". Csak idő kérdése, és egyetemen esetleg munkahelyen lesz olyan srác, aki majd járni akar vele és akkor lesz bőven önbizalma.
2009. aug. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt tanácsolom Neked, h ha azt mondják, h szép vagy, azt hidd el, nem hiszem, h hazudnának vagy jópofiznának a szemedbe! Mindenkinek saját magát olyannak kell elfogadnia, amilyennek született! Hidd el, nekem is volt olyan érzésem, h nem vok szép, de elfogadtam magamat olyannak, amilyen vok:) Ne kövessél másokat, főleg ne sztárokat, aki agyonplasztikázzák magukat, azért, h jól nézzenek ki! Bele fog telni vmennyi időbe, amire elfogadod önmagadat, lesz önbizalmad:) Fel a fejjel!!!!:)

Sok sikert kívánok!!:)

2009. aug. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!