Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi az, amitől a legjobban...

Mi az, amitől a legjobban féltek? (ne állatokra gondoljatok)

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 14:12
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
79%
Dörgés-villámlás, ha egyedül vagyog még jobban félek.
2009. aug. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
87%
Haláltól.
2009. aug. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
75%
Éjjel villámlás. Teljesen kiakadok, megyek paplan alá.
2009. aug. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
70%

Létbizonytalanság és kiszolgáltatottság. Amikor a kormány kénye kedve szerint gyötri a népet, és ha valaki meg mer szólalni az azonnal szélsőjobbos, fasiszta, politikai terrorista. Szóval lehet üldözni a törvény teljes erejével. Ettől a magyar demokráciától félek a legjobban.

Félek, hogy a jelenlegi politikai elit elveszi azt a keveset, amit évek munkájával összegyűjtögettem, és nem tehetek semmit, csak leszegett fejjel tűrök.

Félek, mert nem tudom, hogy ki az ellenség, kinek milyen politikai kapcsolatai vannak. Régen tudtuk, hogy A PÁRTTAL nem szabad ujjat húzni. Tudomásul vettük. Ma egyik párttal sem szabad ujjat húzni, meg a kopasz kigyúrt állattal sem, meg a libagyilkosokkal sem, meg a bankokkal sem, meg a multikkal sem meg a kisebbségekkel sem.

Egyébként jól érzem magam.

2009. aug. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
63%

Mi az amitől a legjobban félek?


Attól, hogy elveszítem a családom, a barátaim, és egyedül maradok.


Nem rég meghalt az egyik osztáytársam. :-( ...és arra gondoltam, hogy mi van akkor ha teszthalott(álhalott), és ha nem is halt meg igazából....a koporsóban felébred...de már nem tud kijönni. Szörnyű szenvedés lehet! Elég ilyesztőnek hangzik, de vannak ilyenek, ettől nagyon félek.


17/L

2009. aug. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 StephanieXx ***** válasza:
78%

Lehet érdekesen hangzik,de én a tehetetlenségtől,mikor már nem tudok tenni semmi,ez inkább egy érzés...de ettől félek,tartok...

Félek,hogy elveszítem azt aki nagyon szeretek,anyukám beteg...és hamarosan eljön az idő...ettől félek a legjobban jelenleg,minden nap úgy ébredek fel..,hogy csak ma ne...ez tart már egy éve...és rossz,már ha meghallom a szírénázó mentőautót,lehetek bárhol..Pl.Pesten (nem Pesten lakunk(vagyis nem otthon,egyből az jut eszembe,hogy "Úristen anyu.."Ezzel kapcsolódik össze a tehetetlenség érzése..mert nem tudok semmit tenni.Ettől félek a legjobban.

18 L

2009. aug. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
73%

14.22


még van néhány félelmem. :-)

Köztük az ijedelem. Például tegyük fel, hogy éjszaka van, és egyedül vagyok itton...valaki elkezd dörömbölni az ablakon, vagy furcsa hangokat hallok az udvarból...furcsa fényeket látok a szobámban.


Éjszaka: ha egyedül sétálok az utcán, félek a sötét sarkoktól, az ablakoktól. Olyan mintha valaki figyelne...félek az emberektől, főleg az öregebb bácsiktól, férfiaktól.


Minden embernek nagyon sok félelme van, ha eszembe jut még írok. :-)

2009. aug. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
0%
14:28
2009. aug. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 StephanieXx ***** válasza:
51%
...az utolsó vagyok,ezt még hozzáfűzném,hogy nem a halál az amitől félek,hanem az,hogy elveszítem,és nem lesz többé..tudom,ez természetes...de még nem tartok ott,hpgy el tudjam fogadni,utálok "beletörödni" elfogadni azt ami számomra elfogadhatatlan...
2009. aug. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 StephanieXx ***** válasza:
50%
oh közben irtak,szóval 14:28-as...vagyok,és ez a 3.üzenetem..
2009. aug. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!