Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egyedül? Se barátok, se család.

Egyedül? Se barátok, se család.

Figyelt kérdés
Sajnos az a tapasztalatom hogy teljesen egyedül maradtam...persze jönne a sablon hogy nem, hiszen a család mindig melletted van, de az én esetemben nem így van..a szüleim külföldön vállaltak munkát így a kapcsolattartás 2 havonta lehetséges(kivéve facebook esetenként telefon) nos nem is ez a legnagyobb baj, hanem mikor itthon kicsit zűrösebbek a napjaim sajnos azt vettem észre egyáltalán nem érdeklik őket, hiszen még válaszra sem méltatnak,vagy a nekem is van elég bajom mondatot kapom vissza..barátaimat lassan vesztem el, lehet az én hibám is, de úgy gondolom aki átver folyamatosan nem lehet bízni benne, így egy normális baráti kapcsolatot sem lehet fenntartani, valamint az se normális ha a kölcsönös tisztelet nincs meg a másikban.Igyekeztem mindent megtenni de az utóbbi 1 hónapban nem sikerült "talpra állnom" Eddig valahogy mindig sikerült...Ha kisebb sikert elértem mindig segített ezeken túllendülni, de valahogy ez sem segít már.Pszichológushoz nincs lehetőségem jelenleg járni anyagi okokból sem, valamint nem érzem úgy hogy egy idegen tudna segíteni a problémáimon..Úgy érzem teljesen elvesztem, remélem valaki tud rá valami megoldást, mert kezdem elveszteni a hitem...

2012. szept. 24. 21:51
 1/3 anonim válasza:
Gondold végig, hogy mitől félsz: Hogy egyedül maradsz. Ja hogy már egyedül vagy? Akkor meg már nincs mitől félni... Ilyen egyszerű.
2012. szept. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogy is mondjam, mindig is a megoldást kerestem a problémáimra és az a segíts magadon típus vagyok, így megoldást szeretnék erre a problémámra, semmi estere sem akarok beletörődni hogy egyedül maradhatok..
2012. szept. 24. 22:01
 3/3 anonim válasza:

Nagyobb a problémád attól, hogy nincs kinek elmesélni?

Most, hogy úgy érzed egyedül maradtál megfizetnéd a "barátság" árát? Úgy értem inkább bevállalnál egy "rossz barátot", csak hogy ne legyél egyedül?

Ismersz olyan embert akivel szívesen lennél - úgy ahogy vam?

Amikor nem zűrösek a napjaid akkor is hiányzik valaki?

Hozzád lehet fordulni zűrös napok esetén?

Ha nem tudsz erre mindre határozott igennel felelni, nincs semmi bajod - így nem is lehet rajtad segíteni.

2012. szept. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!