Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csúnyának érzem magam mások...

Csúnyának érzem magam mások szerint nem vagyok az de szerintem nagyon is, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sok lány mondta már hogy cuki fejem van csak bunkó vagyok pedig szerintem tök normális na mindegy van sok lány aki tetszik nekem és ők azt mondják hogy " nem vagy csúnya de szép se :) " És most nem tudom hova rakjam magam :D

173Cm 71KG 13 fiú vagyok segítsetek kérlek



2012. szept. 28. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi most hogy mondjuk meg,hogy jól nézel-e ki,vagy sem?Én 152 cm és 43 kg vagyok,szerinted jól nézek ki? :) Szóval,tök mindegy hogy nézel ki,a kisugárzás a fontos,meg hogy elfogadd magad olyannak,amilyen vagy.Akkor más is elfogad.Amit gondolsz magadról,azt sugárzod,és az emberek is azt fogják gondolni,ami te gondolsz saját magadról!Na,ezt jól cifrán mondtam el,de remélem érted :D
2012. szept. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Háát 71kg az nem kevés :D

De ha hülye fejed van azon nem változtathatsz .

Tudom ki vagy te XD

XD Itt egy kép róla most írjatok véleményt : [link]

2012. szept. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

küldhetsz képet :D

amúgy meg aki azt mondja, hogy nem vagy szép, de csúnya se', nos hát.... lemond6sz róla, fájó, de sajnos ez az igazság, én is így vagyok vele :(

2012. okt. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!