Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Csak szerintem demotiváló az...

Csak szerintem demotiváló az egész társadalom?

Figyelt kérdés
Akarsz valamilyen munkát: áh, úgysincs, főleg nem olyan ágazatban, amiben el akarsz helyezkedni. Akarsz valamit alkotni: úgyse veszi meg senki. Azt hiszed szép vagy? Jön egy pár barom és beszól rögtön. Ne csinálj semmit, ne is gondolkodj semmin, mert úgysem leszel senki. Egyszerűen mindenhonnan ez a sugallat jön, vagy ezt csak én veszem észre? Nagyon nehéz magunkban inkább a pozitív dolgokat erősíteni, hogy el is érjünk valamit, mert mindenki próbál rögtön letörni.

2012. júl. 10. 03:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez a verseny. A gyenge elhullik, az erős még feljebb emelkedik. Aki fenn van, lefelé tapos, felfelé be van szorulva a feje a felettese s.ggébe, oldalra meg könyököl.

Persze, hogy demotiváló. Érdekvilágban élünk, akinek ez nem tetszik, dögöljön meg.

Azt azért hozzátenném, hogy a gyengék ugyanúgy marják egymást azért a kis koncért, mint odafent, mert azt se tudják, hogy kell összefogni, egyenrangúként kapcsolódni egymáshoz.

2012. júl. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Így van a verseny ami amúgy nem is lenne akkora probléma, ha mindenki megegyező eséllyel indulna, és megfelelően fel lenne készítve a nagybetűs életre, hogy megkapja a megfelelő alapot arra hogy tartalmas életet tudjon élni.

Ehelyett mi van? Depresszió, siránkozás, a másik eltaposása. Na ilyen körülmények között próbálj egészségesen élni mint fizikailag mint mentálisan.

2012. júl. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!