Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Annyira sok aranyos, imádnival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira sok aranyos, imádnivaló lány van, de annyira zavar, hogy nem vagyok jó képű, magas, izmos pasi, hogy úgy érzem emiatt nem is kellek egy lánynak sem, hogyan tudnék olyan lányt találni, aki elfogad engem a kevésbé férfias külsőm ellenére is?

Figyelt kérdés
A másik problémám, hogy fiú létemre érzelmesebb vagyok a legtöbb fajtársamnál, gyakran elérzékenyülök, ha szerelmes párokat látok vagy éppen eszembe jutnak azok a szép lányok, akiket ma is láttam, de nem mertem kezdeményezni náluk így félek örökre elvesztem az esélyemet arra, hogy valaha nekem is legyen egy hűséges, normális, szeretnivaló barátnőm.
2012. febr. 13. 19:48
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
15%
Gazdag még lehetsz, és akkor lehet nőd, egyébként sajnos esélytelen, ha csúnya és alacsony vagy.
2012. febr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
71%

vékonyságod ellen tudsz tenni

ha nincs önbizalmad sosem lesz csajod, próbálj szedni egy kicsit mert az nagyon fontos

2012. febr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
58%
Mindenkinek megvan a párja az életben. Te is megfogod találni csak ki kell várni. Személy szerint nekem egyáltalán nem jönnek be azok a tipikus macsó fiúk, én is az érzelmesebb, érzékenyebb fiúkra bukom. És van jó pár lány aki hasonlóképpen gondolkozik mint én. Szóval te is megfogod találni magadnak a párodat, csak légy türelmes (:
2012. febr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
32%
Egy nagydarab, szőrös fiú nem érdekel?
2012. febr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
34%
Nekem bejönnek az érzelmes pasik. Küldesz képet priviben? Lehet hogy igazából jóképű vagy, de így nem lehet megmondani.
2012. febr. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
36%
A kép nekem is jöhetne privibe, én is kiváncsi vagyok rád (:
2012. febr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 lila nyuszi ***** válasza:
24%

Nekem nem jönnek be a nagydarab szőrös pasik, egyszerűen öreg benyomást keltenek. :/ Szeretem az érzelmesebb típusúakat. Túl magas azt nem szeretem, 175től már jó nekem.


20/N

2012. febr. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
35%
Hány éves vagy kedves kérdező? :)
2012. febr. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
38%
Nem attol jópali valaki hogy magas izmos és jóképű, ettöl még lehet érzelmi hulladék buta nyomorék, én 180 magas vagyok szőke kékszemű nemvagyok csúnya de nem is vagyok huan miguel de én átlátok az embereken és tudom szóban hogykell megfogni egy lányt és emiatt szeretnek és megtartanak, más pasival meg összejönnek mert jóképű és 1 hét mulva lapát...1 férfi az összképtöl férfi külső belső, nem csak a külső számít fel a fejjel a kondi meg nemárt :D zsákolj kicsit vagy járjki néha bp-re verekedni hamar megerősödsz.
2012. febr. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
57%
nekem is jöhet egy kép rólad, h hogy nézel kí.
2012. febr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!