Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek hogy jobban elfogad...

Mit tegyek hogy jobban elfogadjanak? Meg tudok még változni? 18L

Figyelt kérdés
szóval az a gond hogy az osztálytársaim egy p×csának tartanak:S mert elég kihívóan öltözködöm,néha "nyávogósan" beszélek de nem tudok róla sehogy leszokni!Ráadásul elhívni sem hívnak sehova mert kissé félénk is vagyok:S szerintetek meg tudok változni?mit tegyek?:S
2009. aug. 4. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
osztályon kívüli barátaid nincsennek? középiskolában énse nagyon csíptem az oszttársaim
2009. aug. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nemsokára vége az osztálynak, jön a fősuli... megváltozik minden. Engem mondjuk bírtak középiskolában.


Ha meg nem hívnak sehová, kezdj el bulizni járni egyedül. Pécsen tudok 1-2 helyet mondani, csak mondd meg, milyen zenét szeretsz

2009. aug. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem nagyon vannak barátaim! de jó lenne velük jóban lenni...
2009. aug. 4. 18:38
 4/8 A kérdező kommentje:
sajnos nem vagyok pécsi:S
2009. aug. 4. 18:48
 5/8 anonim ***** válasza:

utsó éved lesz ugye..?


hát..igazából..

ez a korosztály baromira le tudja írni az embereket.:(

és nem tudják belátni, h tévedtek, vagy h az illető megváltozott..persze nem is tudhatják, általában akikkel ezt csinálják utána nagy ívben leszarják. utálom... bár nagyjából kimaradtam ebből, de rólam is van egy kép, ami közel se áll a valósághoz, de nem lehet mit tenni. én maradok nekik az.

nincs egy-két vki, aki szimpatikusabb?

akikkel inkább jóban vagy?

mindneki szemében nem nagyon fogsz változni. de pár közeli barátra még szert tehetsz. csak tölts több időt velük, és lassanként jobban megismernek.

2009. aug. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én szívesen barátkozok veled,de most komolyan..:) F/18
2009. aug. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én például egy goth csaj vagyok, és mégis sok barátom van. Magamat adom, nem próbálok változni senki kedvéért (max a pasim miatt, de akkor sem gyökeresen). Szerintem te se változz, mert már bocsi, nem fogsz tudni... Ha az osztálytársaid egy álarcot ismernek meg, akkor sosem lesztek barátok, sőt egy idő után szánalmasnak fognak tartani. Inkább ismerkedj a saját egyéniségeddel, ha tudsz, segíts az osztálybelieken, de ne nyalj. Más osztályokból is ismerkedhetsz, ha találsz szimpi embereket. A lényeg, hogy téged szeressenek meg, vagy ha nem bírnak, akkor büszkén vállald, hogy legalább egyéniség vagy! Kitartás!:-)
2009. aug. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem neked kell alkalmazkodnod.
2009. aug. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!