Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kedden elkezdődik a suli. Új...

Kedden elkezdődik a suli. Új osztály, új emberek. Félek hogy majd nem fogadnak el amilyen vagyok. Szerintetek mit tegyek? Milyen legyek hogy kedveljenek? Elfogadjanak?

Figyelt kérdés
Ez vagyok én...(félénk, visszahúzodó, nem bulizom, nem cigizem, nem iszom, nincs pasim, nem vagyok plázacica sem. )
2011. szept. 11. 23:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én elfogadnálak. ;)

Hát igen... sajnos egyre kevesebb a normális ember,

és őket tartják nem-normálisnak. :/

Szerintem olyan legyél, amilyen vagy, aztán majd lesz valami. :)

2011. szept. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Légy önmagad, mindenki más már foglalt. By nemtom ki
2011. szept. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne tégy semmit, légy olyan, amilyen szoktál lenni. Elég ritka a hozzád hasonló lány ezt zárójelbe írnám:)

21/F

2011. szept. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 jozsi2011 ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Ne is agyalj ezen. Legyél olyan, amilyen vagy.

Annyit azért engedj meg magadnak, hogy ha egy goth vagy punkkezdemény esetleg valami félresikerült hülye gyerek megszólna akkor nyugodtan röhögj rajta!

Talán még vedd figyelembe a következőt:


SOHA NE VITATKOZZ HÜLYÉKKEL, MERT LESÜLLYEDSZ A SZINTJÜKRE ÉS ŐK KÖNNYEN LEGYŐZNEK A RUTINJUKKAL!


sziaa

2011. szept. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

a félénket és a visszahúzódót(néha azért előfordul) leszámítva én is ilyen vagyok. A legjobb amit tehetsz az az, hogy önmagadat adod. Azt úgy is észreveszik ha megjátszod magad, és az senkinek sem szimpatikus. Na jó a félénk, visszahúzódó dologgal kapcsolatban azért egy kicsit megerőltetheted magadat, de cigizni , inni semmiképpen ne kezdj el csak azért , hogy befogadjanak.


20L

2011. szept. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!