Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szakítás után eldöntöttem,...

Szakítás után eldöntöttem, hogy most már egy pasi sem számít, csak a karrierem. Erre miért bolondít meg rögtön az első alfahím?

Figyelt kérdés

nos intézem a dolgaimat,munkahely, külföld, pénz, sokmindent hanyagoltam az ex miatt, miatt vagyok itthon lassan "csövesként".

de azt veszem észre magamon, hogy 20 %-ban van az eszemben a munka, és 80%-ban a srác, aki ráadásul kétlem, hogy egy komoly srác lenne.

miért ilyen hülye agyam van?

vagy erre születni kell?


illetve, hogy kontrolláljam magam? ezt szeretném igazán tudni. azt akarom, hogy a pénz érdekeljen, a jövőm, hogy legyek valaki, egy igazi NŐ, nem pedig hogy egy szexuális nyavaja leszedjen a lábamról.


2012. okt. 4. 14:42
 1/5 A kérdező kommentje:
mármint az a srác akit most ismertem meg
2012. okt. 4. 14:42
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azt látom a kérdésedből, hogy egyik végletből a másikba esel. Vagy mindent feladsz a pasiért, vagy minden pasiról lemondasz. Az lenne az egészséges, ha megtalnád az egyensúlyt a munka és a párkapcsolatok között, és akkor nem bolondítana meg az első "alfahím".
2012. okt. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert hagyod magad megbolondítani. Ahogy az első mondta találd meg az arany középutat. Értelmes ember megérti ha van egy munkád és ott is helyt kell állnod. 2 működhet együtt is.
2012. okt. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a szerelem és minden fajtája egy nagyon hülye dolog, a munkát könnyebb végezni, mint a tanulást, és én még tanulok, de ha egy lány jár az eszében az embernek(mer'há' fiú vagyok) :D akkor aztán tuti 0 tanulás
2012. okt. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

hál égnek az "alfahím" is kint dolgozik,nagyon is megérti, hogy én is ugrálok ki-be, ahogy ő is.

próbálnám összehangolni, de jövőt nem tervezek vele,mert komolytalannak tűnik, rajta kívül meg nincs biztos pontom, szóval a magánéletem ezért nulla. amíg itthon voltam,meg a karrier volt hát egy nulla.


az utolsó pont ráérzett. na ez az, amit érzek én is :)

2012. okt. 8. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!