Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem sikerül barátnőt találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Norby666 kérdése:

Nem sikerül barátnőt találni magamnak. Nincs bátorságom odamenni, pedig nem vagyok csúnya (a lányok szerint) mit lehetne tennem, hogy magabiztosabb legyek, és oda merjek menni a kiszemelt lányhoz? Hülyeséget ne plz. :D

Figyelt kérdés

2012. okt. 3. 14:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk állj fel a gép elől,és gyűjts bátorságot.
2012. okt. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát itt arrol van szó h félsz a csalódástol... meg egy természetes izgulás is van benned.. Félni félhetsz az sose baj... csak indulj el, álj oda és mond...ne törödj semmivel..
2012. okt. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A félelmeinket úgy lehet a legkönnyebben legyőzni,ha szembemegyünk velük.

Most lehet,hogy ez közhely,de valahol mégis igaz. Gondolj csak bele,hol tartana az emberiség,ha nem lenne bátorsága senkinek. Erőt kell venni magadon és megpróbálni. Ha idáig eljutottál,már jobban fogod érezni magad,még ha el is utasítanak. Mert legalább megpróbáltad,és lelkileg megkönnyebbülsz,nem lesz benned a tüske,h mi lett volna ha.

2012. okt. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Az 1. kommentelőnek meg csak annyit:Mivagyok én?Buddha?Honnan a fenéből gyűjthetnék bátorságot,ha felállok a gép elől?????Vagy arra célzol,hogy meditáljak? -.-"

2012. okt. 3. 14:51
 5/11 anonim ***** válasza:

azért vagy nyámnyila mert nincs önbizalmad

kezdj el sportolni vagy valamit csinálni amiben jó vagy

ha van tartásod és kiállásod könnyebb dolgod lesz

2012. okt. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Menj gyúrni.
2012. okt. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%

El kell jutni lelkileg arra a szintre, amikor "mindegy". Sajnos elég sok csalódás/elutasítás után én is eljutottam ideáig, és elkezdett abszolúte nem érdekelni, hogy a következő nő, akivel találkozom, kiröhög, leköp vagy éppen megüt. És csodák csodája, elkezdtek tapadni rám a nők, mert laza, már-már pofátlanul flegma lettem.


A lényeg: képzeld el, ha elküld. Mi a legrosszabb, amit mondhat? Mondjuk leírok én egy verziót: "Mit akarsz te tőlem, te gyökér? Előbb smárolnék egy hullával, mint veled, te gyíkarcú. Takarodj vissza anyádba, ahonnan kibújtál." És akkor mi van? Elkönyveled, hogy OK, ő nem, és még mindig marad a világon kb. 3 milliárd másik nő. Majd a következő. Vagy az azutáni, vagy a huszadik, kit érdekel? Semmi bajod nem fog történni, és folyamatosan egyre erősebb és jobb leszel a következő alkalmakra.

2012. okt. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
El kell indulni. Nem kell túlgondolkodni, mert akkor soha nem lesz belőle semmi! Menni kell előre! Mély levegő és tenni egyik lábad a másik után. 17 évesen 1 évet vártam egy srácra, mire meg mert szólítani, utána 4 évet voltunk együtt. Szerinted megérte neki? SZerintem igen. Csak kár, hogy azt az egy évet elb*szta. Pedig tölthettük volna szebben is, mint gondolkodva... Nyomás! Tetszik valaki? Legközelebb menj oda, és hívd el valahová! Majdnem mindegy mit mondasz, az a lényeg, hogy mondd! :) Sok sikert! :)
2012. okt. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ismerj meg neten 1 csajt nezd meg facen ha tetszik hivd el talizni s kesz :) egyszer csak bejon ha nem is elsore
2012. okt. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
az első kommentelőre lefogadom semmivel se tapasztaltabb mint te csak hogy irhasson valamit. Mindekinek van egy gyenge pontja.... mint speciel neked a lányokkal való ismerkedés.Valahol ugy is neki kell fogni a dolognak tesó csak szurkolni tudok (Y):)
2012. okt. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!