Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek rossz hogy sokat...

Szerintetek rossz hogy sokat álmodozok?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt hallom, hogy milyen rossz dolog álmodozni, mert elvonja a figyelmemet a valóságtól, meg majd jó nagyot fogok kiábrándulni stb...

Én még is büszke vagyok rá, hogy merek álmodni, és nem vagyok olyan mint sokan akik siránkoznak, hogy szegény az ország, meg itt semmire nem lehet vinni, mindenki menekül innen külföldre, a fiataloknak nincs jövője...

amúgy 19/F


2012. okt. 6. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Nincs benne semmi rossz. :)

Életben tart.

2012. okt. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Amíg el tudod választani az álmokat a valóságtól, addig nincs vele semmi baj. No meg ha nem keserít, hogy a létező világ nem olyan, mint amilyennek álmodod.

És igazad van. Álmodozni sokkal kellemesebb, mint "rémálmodni".

2012. okt. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Az álmokból tervek lesznek, a tervekből valóság.


De vannak olyan álmodozások, amiknek még a megvalósulása sem fontos, vagy nem hoz semmi jót. Az ilyenek rengeteg időt vesznek el. És sokzsor az ember nem képes tanulni, mert mindig az esze elkalandozik az álmok világába. Szóval azért legyél ura a helyzetnek.

2012. okt. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem rossz, azzal kezdődik minden, de kövesse cselekvés, mivel ha csak álodozol valamiról, de sosem teszel érte, akkor űr fog keletkezni a helyén, és a későbbiekben nem lesz jó emléked róla.
2012. okt. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Aztán válts is őket valóra, amíg csak "nézed" őket addig szórakozás?? :D
2012. okt. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én állandóan álmodozom :) és jó így :D

egyszer úgyis eljön, amit megálmodsz, ha teszel érte, szóval csak legyen kilátásod továbbra is

2012. okt. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
"Addig élsz, amíg vannak álmaid, és mindent megteszel, hogy megvalósítsd őket!"
2012. okt. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha sokat álmodozol lehet hogy egy jó ötlet is megszületik a fejedben , és valami nagyot teszel az életedben , szerintem az éritős telefonokat , laptopokat , kocsikat , bicikliket se úgy találták fel hogy egy lapot maguk elé raktak és jött az ötlet , szerintem sok évnyi álmodozás van egy ijen nagy dolog mögött .
2012. okt. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
Én is ilyen vagyok, és büszke vagyok rá:)
2016. dec. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9-es! S ezen négy évig törted a fejed?
2016. dec. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!