Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tönkretett a vallásom. Hogy...

Tönkretett a vallásom. Hogy szabaduljak ki az ördögi körből?

Figyelt kérdés

Vallásosan neveltek, de ez kicsi koromban még nem jelentett semmi problémát mivel még nem igazán értettem a dolgokat. De később egyre több problémát okozott ez nekem. Mindig azt hittem hogy én látom jól a dolgokat, azért küzdöttem hogy jobb ember lehessek. De rengeteg negatív tapasztalatot szereztem...sok pofont kaptam. Egy nem evilági, boldog élet reményében feladtam szinte mindent. Egyáltalán nem érzem magam boldognak, nincs kapcsolatom, elveszett vagyok, nem találom a közös hangot a világgal. Elbizonytalanodtam. Ebben a testben, most, csak ez az egy életem van, miért ne élvezzem, és miért ne tegyem azt amit akarok? Olyan mintha élőhalott lennék, nem tudom legyőzni a gátakat, amiket magamnak építettem fel..

21L



2012. szept. 30. 10:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen a vallásod, de nem kötelező benne maradni. Hagyd ott, és élj normális életet. Még elég fiatal vagy ehhez.
2012. szept. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Ajánlom a Hit Gyülekezetét :)
2012. szept. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

tedd ki ezt a kérdést a vallás kategóriába ott több válasz lesz szerintem.


annyit had kérdezzek milyen vallás ? és az összefüggés se nagyon jön le hogy miként tett tönkre.írj többet . Elég hasonlónak tűnik a problémád csak én idősebb vagyok .

2012. szept. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Elvileg római katolikus vagyok. Hitem az van, de nem igazán egyezik a vallásommal. Az volt a baj, hogy túlságosan megakartam felelni az elvárásoknak, és minden kis apró hibáért már kínoztam magam, hogy juj,micsoda bűnt követtem el, megérdemlem a szenvedést stb.
2012. szept. 30. 12:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is ird ki a vallas kategoriaba, ott tobben fognak reagalni.
2012. szept. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Elárulod hogy mire építed a hitedet?

2012. okt. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ezt így nem is igazán lehet a vallásodnak nevezni, amit rád erőltetnek az nem a tied.


most meg jön majd a ló túlsó oldala, lázadás, kefélés, drogok, bulizás, balhék, aztán majd rájössz, hogy az sem jó.


ha állandóan egykedvűségben élsz mert majd úgyis a túlvilág lesz az élet, akkor elvesztegeted az életed. ha meg állandó rettegésben élsz, hogy csak ez az életed van, ki kel élned magad, akkor kényszerörömhajkurászás lesz az életed.

szerintem egyszerűen összhangba kell kerülnöd magaddal és találnod kell egy fajta belő békét. és csak akkor rázhatod le magadról a "vallásodat", ha elég erős vagy hozzá.

el kellene döntened hogy egyáltalán mit akarsz és hogy attól valóban boldogabb leszel-e

2012. okt. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!