Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek, ha öregnek érzem...

Mit tegyek, ha öregnek érzem magam 19 évesen?

Figyelt kérdés
Eddig még alig éltem, mégis elképesztő belegondolni, hogy 1 év múlva már 20 leszek. Nem volt még komoly barátom, nem buliztam túl sokat és mégis már jogilag felnőtt vagyok és el is várják tőlem, hogy úgy viselkedjem. A kamaszkorom úgy telt el, hogy nem lázadtam, beletörődtem abba, ami van, tehát tanulás, kicsi barátnőzés és ennyi. Szeretnék újra 15 lenni, randizni velem korú srácokkal, megélni a tinikor szépségeit. Ehhez képest most kezdem az életemet és már lassan vénlánynak számítok..tudom, hülye kérdés, de nagyon nyomaszt ez az egész. Már lassan nem leszek "friss husi", zsenge fiatal. Legalábbis én így érzem, már akármit teszek, nem fogják azt mondani, hogy "ú, és még csak 19 éves"..mert még nincs "bejáratva" az életem, mindent most kezdek el.
2012. okt. 6. 23:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
39%
Menj el pszichológushoz, mert beteg vagy.
2012. okt. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy unalmas volt a tinikorom, még ha csak az lett volna. A többség csúfolt, a srác, akibe négy évig szerelmes voltam, összejött szép sorban a legjobb barátnőimmel, csúnyának és szerencsétlennek éreztem magam.


Most húszas éveim végén ellenben sikeres vagyok a hivatásomban, van mellettem egy nagyszerű férfi, akivel őszintén és mélyen szeretjük egymást, vonzó és stílusos felnőtt nő vagyok, miközben a legtöbb régi gúnyolódóból 90-100 kilós debella lett hidrogénezett hajjal és plasztikázott mellel. SOHA nem cserélnék velük. Pedig anno ők voltak a szép lányok.

2012. okt. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem is unalmas volt a tinikorom, de nem bántam meg. legalább nem lettem egy alkoholista, drogos, szerencsétlen ember. Nekem többet jelent az ha azt mondhatom hogy soha nem voltam részeg, mintha azt hogy minden héten a sárga földig iszom magamat.


Egyén kérdése!

2012. okt. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Először is, ha ezt valami csoda folytán tényleg látod (mert számomra kicsit [nagyon] valószínűtlen, hogy ennyi év után ezt elolvasod), akkor azt előre le szeretném szögezni, hogy nem kell válaszolni rá, nekem elég ha csak látod. Annyira nem keltette fel az érdekődésem, hogy valaki, akiről azt se tudom él-e még, mit válaszolna kérdéseimre. Nekem ez amit most fogsz olvasni a tényleges válaszom, és attól még, hogy teli van kérdésekkel nem kell rá válaszolni, sőt jobban is örülnék annak, ha nem is válaszolnál rá. Legalábbis itt, írásban, másnak azaz nekem, nem. Válaszolj úgy, mintha te kérdezted volna magadtól. Válaszolj magadnak.


Tudom, hogy ez kicsit eltér a kérdéstől, de azért érdekelne, hogy most így 11 évvel később, 30 évesen, hogy mi van veled, hogy érzed magad, hogy alakult az életed stb. Találtál magadnak egy párt? Szereted? Ő szeret? Ha nem, hát bánod? Úgy élted a fiatal felnőttkorod, ahogy szeretted volna? Elmentél bulizgatni, randizgattál, ittál, meg minden olyant tettél amit szerinted kihagytál az előző (azaz a 19 éves korod előtti) életedből? Izgalmasan élted le ezt a 11 évet? Még mindig bánod, hogy hamar felnőttél, vagy hogy "unalmas életed" volt? És még mindig így gondolod? Utoljára pedig, hogyha, bár, mint ahogy azt a legelején is mondtam, igencsak valószínűtlennek tűnik, hogy ezt tényleg elolvasod, de ha mégis olvasod, rosszul esik? Látni a 11 évvel ezelőtti kérdésed... A 19 éves éned, amikor attól félt, hogy hamar felnőtt, hogy kihagyott egy csomó mindent az életéből, amikor bántotta, hogy már nem élheti újra a 15 éves éveit, amikor rájött, hogy már felnőtt. Ugyanazt a hatást kelti benned? Hogy "elcseszted"?

2023. nov. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!